Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

В УКРАЇНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО HONDA CR-V. ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ТЕСТ-ДРАЙВУ

В УКРАЇНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО HONDA CR-V. ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ТЕСТ-ДРАЙВУ
18 грудня 2012
13-15 грудня новий Honda CR-V 2013 був представлений в Україні. Презентація відбулася у форматі тест-драйву для журналістів провідних автомобільних ЗМІ й членів фан-клубу «Хонда Мафія». Підготований маршрут дозволив учасникам заходу гідно оцінити ходові якості автомобіля в міських умовах, на трасі, а також на бездоріжжі.

Журналісти профільних видань поділяться своїми враженнями в публікаціях, а з першими відгуками членів фан-клубу «Хонда Мафія» можна ознайомитися вже зараз.

Геннадій Лапонок позитивно відгукнувся про техніко-ходові якості й комфорт: «Загалом усе сподобалося. Посадка гарна, зручно, гідний салон, хороша якість матеріалів, підвищена шумоізоляція, гарний огляд, багато простору, зручно розміщені дзеркала, достатня м’якість, гарна робота коробки передач. Загалом, уся технічна частину хороша». При цьому учасника тест-драйву особливо вразила їзда горбистою місцевістю: «Бездоріжжя вразило, але я б не поліз на своїй машині!»

Подолання автомобілем найскладніших умов здивувало також Дарію Лисак: «Позашляхові якості перевершили очікування: побачивши дорогу, думали, що не проїдемо, але проїхали!» Крім того, учасницю тест-драйву потішили комфортний салон і керованість: «Двоє високих парубків почувалися комфортно – багато місця й для ніг, і над головою. Автомобіль добре тримає дорогу, а кермо дуже зручне».

«Сподобалося в автомобілі відчуття впевненості й стабільності. Гарна ергономіка салону, – підкреслив іще один учасник тест-драйву Ігор Гончар, відзначивши також, чого не вистачає.

Можливість познайомитися з новим автомобілем була також надана переможниці конкурсу у Фейсбуці Поліні Борисенко, яку вразило немало особливостей нового Honda CR-V: «Усе дуже сподобалося. Комфорт, багато місця позаду, просто підкорив багажник. Уразила поведінка авто на бездоріжжі. Єдине, що незручно, – прилади низько посаджені й губиться дорога, але я певна, що до цього просто слід звикнути».