Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

В Україні стартують продажі нового хетчбека Honda Civic

В Україні стартують продажі нового хетчбека Honda Civic
31 травня 2012
З 1 червня 2012 року в салонах офіційних дилерів "Хонда Україна" стартують продажі 5-дверного Civic

Зовні це еволюція, але модель дев'ятого покоління акумулює таку величезну кількість удосконалень і доробок у кожній частині автомобіля, що можна говорити про справжню "революційну еволюцію". Новий хетчбек здійснив справжній прорив у галузі комфорту, а також посилив відчуття від якості оздоблення салону, крім цього, автомобіль має кращу у своєму класі місткість, чудові технічні характеристики, високу економічність, безпеку і спортивний дух. Вартість автомобіля — від 207 300 грн.

Жоден автомобіль Honda ніколи настільки ретельно не тестувався на європейських дорогах із різним покриттям і якістю, як новий Civic хетчбек. У його дизайні й конструкції враховано величезну кількість побажань водіїв. Фактично, у цій моделі Honda зробила два кроки вперед у порівнянні з восьмим поколінням Civic. У результаті інженерам Honda пощастило зробити справжній стрибок у галузі комфорту і якості оздоблення — українці це відчують із перших же секунд знайомства з автомобілем і з перших кілометрів поганих українських доріг.

Усі комплектації традиційно для Honda мають багатий набір опцій уже в базовій версії, включаючи, наприклад, систему курсової стійкості, повний набір систем безпеки, систему допомоги при старті на схилі, систему ECO Assist.

Революційна еволюція

При розробці дев'ятого покоління Civic 5D головною метою було створення автомобіля, у якому поєднувалися б сильні сторони його попередника й нові революційні рішення в керуванні автомобілем, комфорті і якості. Новий Civic — це втілення еволюційної революції.  

Спортивний вигляд, компактність, яскрава зовнішність, неймовірна зручність і практичність у використанні, при цьому просторий салон і містке багажне відділення — "спадкоємні" риси Civic, які були посилені в дев'ятому поколінні.

Дизайн, натхненний монопланом

В основі чистого й динамічного дизайну лежить принцип функціональності. Інженери Honda надихалися абсолютною формою моноплану, у якому фюзеляж і крило є єдиним цілим. У результаті численних тестів пощастило досягти поліпшення аеродинаміки кузова на 10,8%. Завдяки цьому зменшилися витрата палива й рівень шуму. Збільшення площі вікон відносно загальної площі кузова поліпшило оглядовість.

Інтер'єр — висока якість оздоблення й рівень комфорту

Значні зміни торкнулися інтер'єру. Кокпіт нагадує панель приладів у салоні реактивного винищувача або гоночного автомобіля. Органи керування були переустановлені для природньої інтуїтивної експлуатації й скомпоновані у дві зони: зону інтерфейсу комфорту й зону інтерфейсу водіння.

У зоні інтерфейсу комфорту ергономічно розташовані перемикачі аудіо- і навігаційної системи, мультиінформаційний TFT-екран, який має функцію ECO Assist, клімат-контроль, а також рознімання для  USB/iPod.

Передні крісла обладнані механізмами регулювання поперекового підпору й бічної підтримки. В оздобленні салону використані нові, приємні на дотик оздоблювальні матеріали підвищеної якості.
Краща місткість у своєму класі

Обтічна й аеродинамічна форма кузова приховує несподівано великі розміри й універсальність внутрішнього простору. 477-літровий багажник і складані задні сидіння  дозволяють використовувати 1378 л для перевезення багажу. Це робить новий автомобіль винятково практичним.

Удосконалене шасі заради кращої стійкості

Для поліпшення стійкості на дорозі деталі шасі взятої за основу минулої моделі Civic були повністю реконструйовані. Більш високий рівень комфорту забезпечують гідравлічні сайлент-блоки. У нового Civic на кілька порядків поліпшене зчеплення з дорогою й стійкість у швидкісних поворотах. Звичайно такий ефект досягається тільки через два покоління еволюції автомобіля.

Підвищена економічність і екологічність

Середній показник витрати палива 1,8-літрового бензинового двигуна i-VTEC нового автомобіля, потужністю 142 л.с. — 5,8 л із МТ і 6,3 л з АТ, що на 10% нижче, ніж у моделі восьмого покоління. При цьому вихлоп СО2 також зменшився на 10% і становить 137г/км. Поліпшенню екологічних показників автомобіля сприяють системи старт-стоп і ECO Assist, які оптимізують витрату палива.

Високий рівень безпеки

Як завжди, у фокусі інженерів Honda під час розробки нового автомобіля була безпека. Civic має структуру кузова АСІ (технологія сумісності елементів конструкції), яка допомагає ефективно поглинати енергію лобового зіткнення, особливо у випадках зіткнень автомобілів різного розміру й ваги, а також під різними кутами. Це підвищує безпеку пасажирів Civic, а також пасажирів іншого автомобіля. Безпека пішоходів є галуззю, у якій Honda традиційно була сильною, і новий Civic продовжує цю традицію.

Високий рівень безпеки нового хетчбека Civic був відзначений нагородою Euro NCAP Advanced Award, яка вручається за найвищі досягнення в розробці передових технологій безпеки, для яких не передбачені окремі критерії оцінки. Новий п’ятидверний Civic одержав цю премію за інноваційну систему попередження й зменшення ушкоджень від зіткнень CMBS.

Нове покоління хетчбека Honda Civic можна придбати у всій офіційній дилерській мережі Honda в Україні, із адресами салонів можна ознайомитися на сайті компанії "Хонда Україна" www.honda.ua