Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

В Японії розпочались продажі Honda Clarity Fuel Cell

В Японії  розпочались продажі Honda Clarity Fuel Cell
11 березня 2016
В Японії стартували продажі Clarity Fuel Cell - автомобіля, що працює на водневих паливних елементах.

 

Модель поєднує не тільки передові інженерні рішення Honda, але і функціональність, та яскравий сучасний дизайн.

Варто відзначити, що це перший автомобіль подібного типу, призначений для п'яти пасажирів. При конструюванні моделі фахівці керувалися принципом максимального збільшення простору в салоні, для цього було оптимізовано розташування трансмісії і силових агрегатів. Розміри паливних елементів і енергоблоку були зменшені за допомогою сучасних технологій до габаритів, порівнянних із двигуном V6.

Новинка оснащена спеціальним паливним баком, де під високим тиском зберігається газоподібний водень. У поєднанні з ефективністю силових агрегатів, це дозволяє досягти неймовірних показників - автомобіль здатний долати відстані близько 750 км без дозаправки. Поповнення паливного бака займає всього три хвилини, що можна порівняти з показниками звичайних бензинових двигунів.

Крім того, в продаж надходить і портативний зовнішній пристрій виведення потужності, завдяки якому автомобіль може служити джерелом живлення. Енергоблок можливо використовувати в якості постачальника електроенергії для потреб домашніх господарств.

У перший рік продажів Honda сконцентрується на корпоративних продажах, фахівці збиратимуть інформацію про роботу автомобіля і аналізувати всі думки власників. Зазначимо, що вартість автомобіля на японському ринку біля 67 000 дол.США.

Виробництво моделі налагоджено на заводі компанії в префектурі Тотігі, Японія. Надалі планується задіяти й інші підприємства, а до кінця 2016 року Clarity Fuel Cell надійде в продаж в Європі і США.

Технології водневих паливних систем здатні вирішити найголовніші проблеми сучасного автомобілебудування, такі як: залежність від споживання нафтопродуктів і забруднення навколишнього середовища.