У Женеві компанія Honda представила 2 концепти й CR-V з новим дизельним двигуном 1,6 л

У Женеві компанія Honda представила 2 концепти й CR-V з новим дизельним двигуном 1,6 л
04 березня 2013
На Женевському автосалоні Honda представила концепт універсалу Civic Tourer, останню версію NSX Concept і новий двигун 1.6 i-DTEC із серії Earth Dreams Technology на новому CR-V

Новий універсал Civic Tourer Concept 

Під час Женевського автосалону Honda представила концепт нової версії Civic Tourer (тип кузова – універсал). Зовні автомобіль ідеально поєднує спортивность і практичність, яку забезпечує просторий багажний відсік. Civic Tourer був розроблений у Європі й орієнтований на європейських споживачів. Серійна версія буде представлена на початку 2014 року.

Рівень викидів CO2 у новому CR-V із двигуном 1.6 i-DTEC – усього 119 г/км*

CR-V стане другою моделлю Honda після хетчбека Civic, на якій восени 2013 року буде встановлений новий  дизельний двигун 1,6 i-DTEC серії Earth Dreams Technology. Рівень викидів CO– 119 г/км – робить цю модель однією з найекологічніших і найекономічніших у сегменті SUV. У Європі модель CR-V 1.6 i-DTEC буде доступною з переднім приводом і механічною коробкою передач уже восени 2013-го року.

Нова версія NSX Concept 

На автосалоні відбувся європейський дебют новітньої версії NSX Concept, яка продемонструвала напрямок розвитку дизайну авто. Особлива увага була приділена інтер'єру з його ідеальною ергономікою й гранично широким оглядом для водія. Зовні концепт зберігає вірність оригінальному стилю, включаючи низьку посадку й динамічні привабливі пропорції.

Європейське тестування нового Civic Type R 

Торік Honda підтвердила появу зовсім нового Civic Type R у Європі. У його розробці, яка триває й зараз, використовуються найсучасніші технології, використовувані в гоночному Civic WTCC. Тестування нового авто в Європі почнеться вже в 2013 році.

* Внутрішнє дослідження Honda