Весняний розпродаж запчастин Honda й Acura продовжено!

Весняний розпродаж запчастин Honda й Acura продовжено!
02 квітня 2015
Компанія «Хонда Україна» оголошує про продовження весняного розпродажу оригінальних запчастин на автомобілі, мотоцикли і силове обладнання, що діятиме до 30 червня 2015 року. Спеціальні ціни* зі знижкою до 60% розповсюджуються на понад 6000 найменувань оригінальних запчастин Honda й Acura! Кількість акційного товару обмежена.

Компанія «Хонда Україна», прагнучи відповідати найвищим вимогам і побажанням клієнтів, продовжила термін дії акційної пропозиції на оригінальні запчастини за найприємнішими цінами. Відвідавши будь-який офіційний дилерський центр Honda й Acura в період з 1 квітня до 30 червня 2015 року, ви зможете придбати оригінальні запчастини зі знижкою – до 60%!

Акція дія на всій території України. Для отримання детальнішої інформації звертайтеся до офіційних дилерів Honda й Acura в Україні.

* ТОВ «Хонда Україна» залишає за собою право змінювати умови акції. Знижка вказана від рекомендованої ціни, встановленої ТОВ «Хонда Україна». Кількість акційного товару обмежена. Вибір акційного товару клієнт виконує самостійно. Акція діє з 1 квітня до 30 червня 2015 року або до дати продажу останнього акційного товару, залежно від того, яка зі вказаних дат настане раніше. Акція діє в офіційних дилерів Honda й Acura в Україні, перелік та адреси яких вказані на інтернет-сайтах www.honda.ua і www.acura-ua.com.ua відповідно, і які самостійно визначають остаточну ціну акційного товару на  дату його продажу.