Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Віце-президент Honda Motor Europe розкрив плани розвитку компанії в Європі

Віце-президент Honda Motor Europe розкрив плани розвитку компанії в Європі
24 вересня 2015
На прес-конференції, що проходила в рамках Франкфуртського автосалону, старший Віце-президент Honda Motor Europe, Філіп Росс оголосив про плани компанії щодо нових моделей, інвестицій у виробничі бази Великобританії і наміри збільшити рівень продажів в Європі до 200 000 одиниць на рік.

 

 

 

 

Філіп Росс підкреслив, що з появою таких нових моделей як HR-V і Jazz, а також спортивного Civic Type R і кросовера CR-V, Honda здатна запропонувати покупцям одну з найцікавіших і нових лінійок автомобілів на ринку, здатну задовольнити потреби широкого кола споживачів .

«Ми впевнені, що запропонований нами ряд моделей сподобається як вже існуючим клієнтам, так і зможе привернути увагу багатьох інших аудиторій, яким також припаде до смаку висока якість нашої продукції, технологічність і безпека», - прокоментував старший Віце-президент Honda Motor Europe, Філіп Росс.

Розширенню існуючого ряду сприятиме поява суперкара NSX, який створений з урахуванням передових технологічних досягнень Honda. Філіп Росс також підтвердив, що десята покоління Civic в Європі буде доступне на початку 2017 року.

 

Виробництво п'ятидверного варіанта буде налагоджено на заводі у Великобританії. Для цих цілей було інвестовано 270 млн євро з тим, щоб забезпечити підприємство необхідними інноваційними потужностями.

Нагадаємо, в Україні оновлений кросовер Honda CR-V почне продаватися з 9 жовтня. Автомобіль у всіх комплектаціях обладнаний бензиновим двигуном з прямим вприскуванням I-VTEC, об'ємом 2,4 л., потужністю 188 к.с. і автоматичною трансмісією з варіатором (CVT). Середня витрата бензину, заявлена виробником, в змішаному циклі всього 7,9 л / 100 км, до того ж, кросовер можна запрявляти паливом А-92.