Разюча перемога Honda на трасі Сузука

Разюча перемога Honda на трасі Сузука
28 жовтня 2014
Габріеле Тарквіні на Castrol Honda Civic прийшов першим у других перегонах Чемпіонату світу на трасі Сузука, що стало другою перемогою Honda в цьому сезоні. На радість численних фанатів та співробітників компанії досвідчений італієць випередив конкурентів на 1,7 секунди.

Для Тарквіні, чемпіона Світового чемпіонату з шосейно-кільцевих перегонів 2009 року, ця перемога підтримує традицію першості в мінімум одних перегонах на сезон.

«Я дуже задоволений своїм результатом, – сказав, усміхаючись, італієць, на алеї переможців. – «У мене був шанс на перемогу, і я ним скористався. Щоб перемогти, мені треба було швидко відірватися. Я був впевнений, що зможу це зробити, бо знав, що Civic добре тримає темп. Було нелегко уважно вести авто й зуміти утримати відрив до кінці, але перемога була дуже вадлива для компанії Honda, адже це її рідна траса, а перегонів цього року в Італії не буде, так що для мене це теж саме, що перемогти вдома! Я по-справжньому щасливий».

Дайсуке Хоріучі, керівник проекту з розвитку участі в Світовому чемпіонаті з шосейно-кільцевих перегонів, гордо стояв на подіумі в ролі представника переможної компанії-виробника. «Я, звісно, дуже задоволений перемогою; як і в Шанхаї, було видно покращення в темпі перегонів завдяки змінам у двигуні та на шасі, які нам все ще треба вдосконалити. Ми знаємо, над якими аспектами працювати, щоб досягнути повної конкурентоспроможності в майбутньому. Я дуже задоволений результатом Габріеле, і радий за багатьох наших прихильників та всю команду Honda».