Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Разюча перемога Honda на трасі Сузука

Разюча перемога Honda на трасі Сузука
28 жовтня 2014
Габріеле Тарквіні на Castrol Honda Civic прийшов першим у других перегонах Чемпіонату світу на трасі Сузука, що стало другою перемогою Honda в цьому сезоні. На радість численних фанатів та співробітників компанії досвідчений італієць випередив конкурентів на 1,7 секунди.

Для Тарквіні, чемпіона Світового чемпіонату з шосейно-кільцевих перегонів 2009 року, ця перемога підтримує традицію першості в мінімум одних перегонах на сезон.

«Я дуже задоволений своїм результатом, – сказав, усміхаючись, італієць, на алеї переможців. – «У мене був шанс на перемогу, і я ним скористався. Щоб перемогти, мені треба було швидко відірватися. Я був впевнений, що зможу це зробити, бо знав, що Civic добре тримає темп. Було нелегко уважно вести авто й зуміти утримати відрив до кінці, але перемога була дуже вадлива для компанії Honda, адже це її рідна траса, а перегонів цього року в Італії не буде, так що для мене це теж саме, що перемогти вдома! Я по-справжньому щасливий».

Дайсуке Хоріучі, керівник проекту з розвитку участі в Світовому чемпіонаті з шосейно-кільцевих перегонів, гордо стояв на подіумі в ролі представника переможної компанії-виробника. «Я, звісно, дуже задоволений перемогою; як і в Шанхаї, було видно покращення в темпі перегонів завдяки змінам у двигуні та на шасі, які нам все ще треба вдосконалити. Ми знаємо, над якими аспектами працювати, щоб досягнути повної конкурентоспроможності в майбутньому. Я дуже задоволений результатом Габріеле, і радий за багатьох наших прихильників та всю команду Honda».