Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Час для подарунків: зимовий розпродаж запчастин!

Час для подарунків: зимовий розпродаж запчастин!
08 січня 2015
Компанія «Хонда Україна» оголошує про початок зимового розпродажу оригінальних запчастин на автомобілі, мотоцикли й силове обладнання, що діятиме до 31 січня 2015 року. Спеціальні ціни* зі знижкою до 60% розповсюджуються на понад 8000 найменувань оригінальних запчастин Honda й Acura всіх груп і категорій!

Прагнучи відповідати найвищим вимогам наших клієнтів, компанія «Хонда Україна» підготувала найкращу антикризову пропозицію з найприємнішими цінами. Відвідавши будь-який офіційний дилерський центр Honda й Acura в січні 2015 року, ви зможете придбати оригінальні запчастини зі знижкою – до 60%!

Акція діє по всій території України з 1 по 31 січня. По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційних дилерів Honda й Acura в Україні.

 

* ТОВ «Хонда Україна» залишає за собою право змінювати умови акції. Знижка вказана від рекомендованої ціни, встановленої ТОВ «Хонда Україна». Кількість акційного товару обмежена. Акція діє з 1 по 31 січня 2015 року або до дати продажу останнього акційного товару. Акція діє в офіційних дилерів  Honda й Acura в Україні.