Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Вигідна пропозиція цієї осені – ціни на автомобілі Honda* знижені й зафіксовані!

Вигідна пропозиція цієї осені – ціни на автомобілі Honda* знижені й зафіксовані!
16 жовтня 2014
З 10 жовтня 2014 року компанія «Хонда Україна» пропонує автомобілі Honda CR-V, Accord і Crosstour 2013 року випуску за суперзниженою зафіксованою ціною. Акція діє в офіційних дилерських центрах і розповсюджується на обмежену кількість комплектацій моделей**.

Потенційні клієнти мають унікальну можливість вибрати собі автомобіль до душі, при цьому керуючись тільки власними перевагами, оскільки «Хонда Україна» пропонує знижку на всі три моделі автомобілів «Ми докладаємо всіх зусиль, щоб подарувати нашим клієнтам радість придбання, – коментує генеральний директор компанії «Хонда Україна» Таку Касахара. – Ми впевнені, що наша цінова пропозиція на ключові моделі Honda в Україні буде достойно оцінена українськими автомобілістами».

Ключова особливість CR-V – поєднання ідеального балансу між ефективністю та функціональністю легкового авто й безпечністю позашляховика.  Продуктивний і потужний 2,4-літровий, 4-циліндровий двигун DOHC i-VTEC потужністю 190 к.с. демонструє досить низьку витрату палива. Також CR-V радує своєю місткістю та широким набором систем безпеки.

Honda Accord – це дев’яте покоління популярного в Україні седана, справжній приклад автомобіля бізнес-класу, що поєднує в собі надійність та динаміку з виразною представницькою зовнішністю та комфортним просторим салоном як для водія, так і для пасажирів, в тому числі заднього ряду.

Самобутній Honda Crosstour – це оновлення унікальної моделі Honda, що поєднує в собі комфорт та керованість седана з впевненістю й безпечністю кросовера. Престижний і потужний, він нікого не залишить байдужим: неповторний стиль, відточена керованість та комфорт високого рівня.

По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційних дилерів Honda в Україні.

 

** – в акції беруть участь автомобілі Honda Accord, CR-V і Crosstour;

** – в акції беруть участь автомобілі Honda Accord 2,4 в комплектації Elegance, Executive і Executive + NAVI; Honda Crosstour в комплектації 2,4 Executive і 3,5 Executive; Honda CR-V в комплектації Sport і Executive. Кількість акційних автомобілів обмежена. Акція діє з 10-го жовтня 2014 року і до 31 грудня 2014 року або до дати продажу останнього акційного автомобіля. Акція діє в офіційних дилерів Honda в Україне, список яких можна знайти за веб-адресою: http://honda.ua/network/direct_1/.