Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Вигідна пропозиція цієї весни – ціни на оригінальні запчастини Honda й Acura знижені й зафіксовані від курсових коливань!

Вигідна пропозиція цієї весни – ціни на оригінальні запчастини Honda й Acura знижені й зафіксовані від курсових коливань!
04 березня 2015
З 1 по 31 березня 2015 року компанія «Хонда Україна» пропонує оригінальні запчастини на автомобілі, мотоцикли й силове обладнання Honda й Acura за надзвичайно низькими цінами, зафіскованими від курсових коливань. Акція діє в офіційних дилерських центрах і розповсюджується на обмежену кількість товару*.

Піклуючись про своєї клієнтів, компанія «Хонда Україна» зафіксовувала від курсових коливань ціни на понад 7000 найменувань оригінальних запчастин всіх груп і категорій. Відвідавши будь-який офіційний дилерський центр Honda й Acura в березні 2015 року, ви зможете придбати оригінальні запчастини зі знижкою – до 60%**!

Головні плюси оригінального обладнання – фірмові запчастини розроблені спеціально для вашого автомобіля, мотоцикла, силового обладнання, і відповідають високим вимогам до якості Honda. Користуючись компоненти Honda й Acura, ви можете бути впевнені в їхній надійності, а значить, і в безпечній роботі всіх вузлів і систем. 

Акція діє на всій території України з 1 по 31 березня 2015 року. По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційних дилерів Honda й Acura в Україні.

* ТОВ «Хонда Україна» залишає за собою право змінювати умови акції. Кількість акційного товару обмежена. Акція діє з 1 по 31 березня 2015 року або до дати продажу останнього акційного товару. Акція діє в офіційних дилерів Honda й Acura в Україні.

** Знижка вказана від рекомендованої ціни, встановленої ТОВ «Хонда Україна».