Вигідна SPORT’ивна пропозиція

Вигідна SPORT’ивна пропозиція
25 липня 2016
Компанія Прайд Мотор поспішає звернути увагу дорогих клієнтів на інформацію про зниження роздрібних цін на флагманський седан Honda Accord в комплектації Sport.

Accord розроблявся як повнорозмірний бізнес седан, але інженери Honda, з властивою їм любов'ю до автоспорту, зберегли спортивний характер в дев'ятій генерації моделі Accord. який гартувався з 1976-го року. Досвід численних перемог в королівських гонках Formula1 і в світових кузовних чемпіонатах ETCC надихає конструкторів Honda на створення дорожніх автомобілів з справжнім спортивним характером і з відчутним гоночним потенціалом. Стопроцентний контроль над дорогою, стрімкий дизайн, відмінна керованість, «гостре кермо», потужний і економічний двигун, яскраві емоції, задоволення від водіння і гордість від володіння  це Honda Accord.

* Поточна рекомендована ціна продажу автомобілів Honda Accord в офіційній дилерській мережі Honda, становить суму в гривнях, еквівалентну відповідно 30900 дол. США на комплектацію Sport, за курсом НБУ + 1% на день оплати.