Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Вигідна SPORT’ивна пропозиція

Вигідна SPORT’ивна пропозиція
25 липня 2016
Компанія Прайд Мотор поспішає звернути увагу дорогих клієнтів на інформацію про зниження роздрібних цін на флагманський седан Honda Accord в комплектації Sport.

Accord розроблявся як повнорозмірний бізнес седан, але інженери Honda, з властивою їм любов'ю до автоспорту, зберегли спортивний характер в дев'ятій генерації моделі Accord. який гартувався з 1976-го року. Досвід численних перемог в королівських гонках Formula1 і в світових кузовних чемпіонатах ETCC надихає конструкторів Honda на створення дорожніх автомобілів з справжнім спортивним характером і з відчутним гоночним потенціалом. Стопроцентний контроль над дорогою, стрімкий дизайн, відмінна керованість, «гостре кермо», потужний і економічний двигун, яскраві емоції, задоволення від водіння і гордість від володіння  це Honda Accord.

* Поточна рекомендована ціна продажу автомобілів Honda Accord в офіційній дилерській мережі Honda, становить суму в гривнях, еквівалентну відповідно 30900 дол. США на комплектацію Sport, за курсом НБУ + 1% на день оплати.