Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Виставка новинок Honda на Tokyo Motor Show-2011

Виставка новинок Honda на Tokyo Motor Show-2011
16 листопада 2011
Honda презентує нові концепти й серійні автомобілі, мотоцикли й силове обладнання на 42-м Tokyo Motor Show, яке відбудеться 3-11 грудня 2011 року.

Відповідаючи на запитання "Що приносить людям почуття задоволеності?", Honda як компанія, яка розробляє засоби персональної мобільності для всього світу, представить своє бачення майбутнього.

На шоу будуть показані концепти нового покоління двох-, трьох- і чотириколісного електротранспорту, призначеного для легких і цікавих поїздок по місту: транспорт для середніх дистанцій, який підвищить свободу пересування, і спортивні моделі, призначення яких — приносити максимальне задоволення від водіння.

У секторі авто буде представлена нова лінійка мініавтомобілів "N Concept" із просторими салонами, включаючи першу серійну модель — N BOX.

У секторі мотоциклів будуть показані моделі NC700S, INTEGRA і NC700X, оснащені новими двигунами Honda 700 см3. Також гості автошоу побачать модель універсального байка CRF250L, який можна використовувати як для регулярних поїздок по місту, так і для бездоріжжя. Займаючи на виставці територію більшу, ніж будь-який інший бренд, Honda продемонструє різноманітні продукти, які є унікальними розробками компанії.  

У рамках "Smart Mobility City 2011" — тематичного проекту Асоціації японських автовиробників (JAMA), який також буде показаний на автошоу, — Honda продемонструє  автомобіль на паливних елементах FCX Clarity, електроскутер EV-neo і електрокарт EV-MONPAL.
Крім того, експонуватиметься система Honda Smart Home, яка поєднує кілька розробок компанії у галузі альтернативної енергетики. Зокрема, відвідувачі зможуть ознайомитися з когенеративним пристроєм, який використовує двигун на природному газі, і побачити сонячні панелі, які служать для скорочення викидів СО2 у побуті. На закінчення Honda розповість про свої досягнення в тестуванні й застосуванні цих технологій.

АВТОМОБІЛІ

  • AC-X: нове покоління гібридного автомобіля з підзарядкою від мережі.
  • Micro commuter concept: особистий мікроелектротранспорт для міста майбутнього.
  • Спортивний електроавтомобіль: екологічно чиста модель спортивного авто.

МОТОЦИКЛИ Й СИЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ

  • E-Canopy: безшумний електротранспорт на базі унікального триколісного скутера Honda, придатний для розвезення невеликих вантажів.   
  • RC-E: електроверсія байка Super sports 250 см3 для потужного й плавного руху.
  • Townwalker: 4-колісний міський електроскутер, кермо й сидіння якого за необхідності можна легко складати для зручного перевезення у звичайному автомобілі.
  • Motor Compo: компактний електромотоцикл на кожен день, корисний навіть коли не використовується — батарею, яка від'єднується, можна використовувати як джерело енергії в побуті.  

Із часу свого заснування Honda прагне зробити людей щасливішими завдяки впровадженню нових технологій і створенню продуктів, які приносять їм відчутну користь у щоденному житті. Натхненна цієї мрією, компанія віддає всі сили на розробку засобів персональної мобільності, зосередженої на людині.