Виставковий стенд Honda на Женевському автосалоні 2017

Виставковий стенд Honda на Женевському автосалоні 2017
17 лютого 2017
В рамках Женевського Автосалону компанія Honda представить актуальний модельний ряд, а також передові розробки і концепти.
  • • Світовий дебют серійної версії CivicTypeR
  • • Презентація нового ClarityFuelCellс з найкращим показником запасу ходу - 620 км
  • • Європейський дебют концепту HondaNeuV

 

 

 

 

CivicTypeR

Важливою подією стане презентація нового CivicTypeR, одного з найбільш «заряджених» автомобілів в сегменті «хот хетч». TypeR розроблявся паралельно з моделлю Civic хетчбек, обидва автомобілі перейняли одна в одної кращі інженерні рішення. Новинка оснащується новим бензиновим турбо - двигуном VTECTURBO об'ємом 2,0 л.

Виробництво нового CivicTypeR стартує влітку поточного року в Великобританії, на заводі компанії в Суїндоні. Модель буде експортуватися як в країни Європи, так і на ринки Японії і США. Варто відзначити, що нове покоління TypeR вперше буде офіційно запропоноване споживачам на території Північної Америки.

 

ClarityFuelCell

Інший значущою новинкою стане ClarityFuelCell з силовою установкою на водневих паливних елементах, перші екземпляри якого з'явилися в Європі в кінці минулого року. Модель демонструє найпередовіші показники запасу ходу в своєму класі: ClarityFuelCell здатний подолати відстань 620 км без дозаправки.

В рамках загальноєвропейської програми HyFIVE (HydrogenforInnovativeVehicles) Honda бере активну участь в популяризації водневих транспортних засобів та розвитку життєздатної заправної інфраструктури на території Європи.

 

HondaNeuV

Центральної новинкою стенду Honda стане унікальний електричний концепт NeuV, здатний розпізнавати емоції водія. Використовуючи технологію «EmotionEngine», автомобіль розширює звичні можливості взаємодії між людиною і транспортним засобом, не тільки вивчаючи свого власника, а й запам'ятовуючи і аналізуючи його поведінку.

 

Завдяки «EmotionEngine» модель здатна також функціонувати в якості помічника. Штучний інтелект визначає і аналізує емоції водія і його рішення, а на основі цих висновків пропонує нові рекомендації та адаптує свій функціонал під потреби власника.