Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

ПЕРЕХОПЛЮЄ ПОДИХ : ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА НОВОГО HONDA CIVIC TYPE R

ПЕРЕХОПЛЮЄ ПОДИХ : ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА НОВОГО HONDA CIVIC TYPE R
14 лютого 2015
Зовсім новий Honda Civic Type R, представлення якого заплановане на Женевському автосалоні 2015, продемонструє безліч покращень дизайну екстер’єру, продиктованих широким розробленням і тестуванням аеродинаміки, як на комп’ютері, так і в аеродинамічний трубі. В результаті такої старанної роботи вийшов автомобіль із винятковою стабільністю на високій швидкості та високим рівнем притискної сили.

Чудові аеродинамічні характеристики допомагають витиснути максимум із 2,0-літрового турбодвигуна VTEC, встановленого на Civic Type R, дозволяючи при цьому досягати швидкості до 270 км/год, якій серед показників роботи повнопривідних конкурентів не має рівних.

Нове, майже повністю пласке днище сприяє потоку повітря під автомобілем і, в поєднанні з заднім дифузором, допомагає оптимізувати притискну силу. Спеціально сконструйоване заднє крило не тільки покращує вигляд автомобіля, а й додатково сприяє оптимізації притискної сили, особливо завдяки структурі його профілю. 

Широкий передній розділювач і бокові спідниці також допомагають керувати потоками повітря й зменшувати підйом, і при цьому форма переднього бампера була створена спеціально для зменшення турбулентності повітря навколо передніх коліс, скорочуючи спротив та підвищуючи стабільність на високих швидкостях.

Щоб допомогти водієві керувати такою неймовірною потужністю Type R, автомобіль обладнаний високоефективними гальмами Brembo на передніх колесах, розробленими спеціально для цього авто.

Управління теплом стало ще одним важливим спрямуванням роботи команди конструкторів і вплинуло на кілька змін у дизайні. Збільшені верхні та нижні ґратки на передньому бампері, а також вентиляційні отвори над колесами на передніх арках забезпечують додаткове охолодження і вентиляцію двигуна з високою корисною потужністю.  

Новий Civic Type R буде представлений на Женевському автосалоні в кольорі Championship White, спільному для всіх попередніх поколінь легендарних автомобілів Type R.