Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

"Зелений автомобіль року" — HONDA CIVIC-2012 із двигуном на природному газі

08 грудня 2011
Нагороду "Зелений автомобіль року®" від видання Green Car Journal цього року одержав Honda Civic-2012 із двигуном на природному газі, що випускається в Америці.

Green Car Journal представляє думки американських автолюбителів і експертів в галузі захисту довкілля й щороку обирає всього один автомобіль, який має найвидатніші екологічні характеристики.

Майкл Аккавітті, віце-президент по маркетингу American Honda Motor Co., Inc.: "Civic на природному газі — це не просто чудова машина, але й найкраще підтвердження зобов'язань Honda по пропозиції різних варіантів джерел енергії. Представлені на автосалоні в Лос-Анджелесі Civic на природному газі й зовсім новий електромобіль Fit є новітніми поповненнями швидкозростаючого сімейства автомобілів Honda на альтернативному паливі, які мають зменшити використання нафти й скоротити емісію газів, які викликають парниковий ефект".

Civic-2012 на природному газі має безліч переваг, включаючи знижені витрати на паливо й надзвичайно низьку емісію смогоутворюючих елементів. Завдяки цьому зараз він розглядається як автомобіль, який має право одержати державний талон на рух у смузі HOV у Каліфорнії й декількох інших штатах. (HOV lane — смуга для автомобілів, у яких їдуть двоє й більше людей. Це ощадливіше, ніж використання транспортного засобу тільки водієм).

Двигун Civic на природному газі з його практично нульовими смогоутворюючими викидами й найчистішим згорянням палива сертифікований Агентством США по охороні довкілля (Tier-ii, Bin-2 і ILEV-сертифікати станом на серпень 2010 року).

Поряд із новим дизайном, поліпшеною якістю матеріалів і підвищеною економічністю палива, оновлений Civic-2012 на природному газі може обладнуватися й навігаційною системою Honda Satellite-Linked Navigation System. З її допомогою буде здійснюватися доступ до ексклюзивної бази даних про місцезнаходження заправних станцій зрідженим природним газом по всій території Сполучених Штатів.

Усі моделі Civic на природному газі виготовляються на заводі Honda у штаті Індіана з використанням виготовлених на місці або імпортованих деталей. У 2011 році цей завод одержав Платинову нагороду за якість від агентства J. D. Power&Associates. Слід зазначити, що, крім нагороди цього року, версії Civic на природному газі вже вісім років займають вищі позиції в рейтингу "Зелений автомобіль" Американської ради по енергозберігаючій економіці (ACEEE).

Про нагороду "Зелений автомобіль року®"

"Зелений автомобіль року®" — щорічний конкурс, який проводиться виданням Green Car Journal. Крім видавців, до складу журі входять: Карл Поуп (Голова Sierra Club), Френсіс Бейнеке (Президент Ради по захисту природних ресурсів), Жан-Мішель Кусто (Президент Ocean Futures Society), Метт Петерсен (Президент  Global Green, США), Джей Лено (відомий ентузіаст автомобілізму й гість "Tonight Show"), а також ікона автотехніки Керрол Шелбі.

Лідерство Honda в охороні довкілля

Honda є лідером у галузі розробки передових технологій, які підвищують ефективність використання палива й скорочення викидів CO2. Honda очолювала рейтинги Спілки стурбованих учених (UCS) по загальних екологічних показниках автомобілів з 2000 року. Також засоби пересування Honda очолювали список найзеленіших автомобілів Америки за версією ACEEE одинадцять років поспіль.

У 2006 році Honda стала першим автовиробником, який добровільно взяв на себе зобов'язання по скороченню викидів CO2 від свого парку авто-, мототехніки, силового обладнання й виробничих майданчиків по усьому світу.

Сьогодні компанія прагне до ще більшого скорочення викидів вуглекислого газу, які впливають на глобальну зміну клімату, одночасно працюючи над зменшенням відходів, витрати води й загального впливу на довкілля під час своєї діяльності по всьому світу.