Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Зимовий розпродаж запчастин Honda й Acura продовжено!

Зимовий розпродаж запчастин Honda й Acura продовжено!
01 лютого 2015
Компанія «Хонда Україна» оголошує про продовження зимового розпродажу оригінальних запчастин на автомобілі, мотоцикли й силове обладнання, що діятиме до 28 лютого 2015 року. Спеціальні ціни* зі знижкою до 60% розповсюджуються на понад 7000 найменувань оригінальних запчастин всіх груп і категорій Honda й Acura! Кількість акційного товару обмежена.

Компанія «Хонда Україна», прагнучи відповідати найвищим вимогам і побажанням клієнтів, продовжила термін дії акційної пропозиції на оригінальні запчастини за найприємнішими цінами. Відвідавши будь-який офіційний дилерський центр Honda й Acura в січні-лютому 2015 року, ви зможете придбати оригінальні запчастини зі знижкою – до 60%!

Акція діє по всій території України з 1 січня до 28 лютого 2015 року. По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційних дилерів Honda й Acura в Україні.

 

* ТОВ «Хонда Україна» залишає за собою право змінювати умови акції. Знижка вказана від рекомендованої ціни, встановленої ТОВ «Хонда Україна». Кількість акційного товару обмежена. Акція діє з 1 січня до 28 лютого 2015 року або до дати продажу останнього акційного товару. Акція діє в усіх офіційних дилерів  Honda й Acura в Україні.