Галерея

  Honda Super Cub – World’s Happiest Bike

  В 1958 році з’явився на світ культовий байк Honda Super Cub, спроектований Соічіро Хонда. Модель виявилась  настільки вдалою що й досі випускається на декількох заводах по всьому світу, а загальний тираж моделі в 2017 р. вийшов за межі в 100 млн. шт.

  Але Honda Super Cub виявився не лише мотоциклом «на кожний день». Йому довелося стати революцією у світі двоколісних транспортних засобів. І не тільки з технічної точки зору. Так рекламна кампанія під одним з найвідоміших слоганів «You meet the nicest people on a Honda» що тривала 12 років в США, увійшла до підручників з маркетингу як одна з найбільш вдалих у світі, завдяки якої сформувався імідж бренду. І до того ж Honda Super Cub ще й створив власний сегмент ринку – що відтоді отримав назву “Mini Moto”.

  Honda Super Cub – все що стосується мотоциклів

  З точки зору дизайну, байк був досить простим та зрозумілим і разом з тим доволі компактним та зручним. 50 см.куб., 4-тактний двигун отримав покращене охолодження завдяки прямому повітряному потоку, а оскільки він знаходився посередині байка, це означало кращий розподіл ваги для кращого керування. Завдяки низький ступені стиснення та надійності конструкції двигун міг працювати на паливі дуже низької якості, а його запуск за допомогою кікстартера не вимагав великих зусиль навіть у слабкої статі.          

  Перший Honda Super Cub дійсно випередив свій час, але в ньому було ще одне видатне інженерне рішення, яке до того ще ніхто не бачив на масовому мотоциклі – це відцентрове напівавтоматичне зчеплення агрегатоване з триступінчастою механічною коробкою передач. Така особливість зробила їзду на цьому байку настільки простою, що люди будь-якого віку, статі, форми та розміру могли ним користуватися із задоволенням. А двигун видавав потужність 4,5 кінських сил, що перевищувало більш ніж у 2 рази показники двигунів такого об’єму у ті часи.

  Honda Super Cub 125 2019 – Legacy

  З моменту виходу першої моделі мотоцикла під кодом C100 побачило світ багато інших типів і варіацій Honda Super Cub. Але його основа завжди залишалася однаковою. Це завжди був той самий зручний мотоцикл з горизонтальним двигуном та автоматичним зчепленням.

  Версія «Honda Super Cub 125» 2019 модельного року вже має 125-кубовий чотиритактний двигун. Незважаючи на те, що у нього автентичні фари круглої форми та як і раніше комфортні сидіння, йому не бракує жодних сучасних функцій. Колеса 17-дюймові, як і на оригіналі, але тепер вони легкосплавні. Двигун має систему вприскування палива та електричний стартер, щоб відповідати жорстким екологічним нормам. А для кращих показників безпеки байк обладнано сучасною системою ABS та дисковими гальмами.

  Все це, безумовно, продовжує гарні традиції започатковані більш як півстоліття тому назад найуспішнішим мотоциклом всіх часів – Honda Super Cub.