Важная информация
Отзывная кампания по замене модуля подушки безопасности

Раді повідомити Вам, що компанія "Хонда Україна" оголошує конкурс дитячого малюнка, який триватиме з 1 травня по 15 червня 2012 р

Раді повідомити Вам, що компанія
27 апреля 2012
Другий рік поспіль компанія Хонда Україна проводить такий конкурс. Роботи минулого року вирізнялись багатою уявою, неабиякою креативністю, турботою про оточуючий світ та неочікуваним баченням марки Хонда у майбутньому очима маленьких творців. Ми вдячні за чудові ідеї та запрошуємо взяти участь у новому конкурсі.

Цього року ми хотіли би об'єднати всю сім'ю Хонда у спільній активності, разом згадати свої спортивні досягнення, своє дозвілля, як нам у цьому може допомогти техніка Хонда.

Ми запрошуємо до участі всіх маленьких творців сім'ї Хонда: дітей всіх існуючих клієнтів Хонда, дітей всіх, хто цікавиться Хонда, дітей партнерів, співробітників компанії та дилерських центрів. Ми хочемо, щоб ваші рідні розділили з нами радість користування Хонда, багату історію та філософію Хонда.

Наші діти з великою насолодою та безмежною уявою зображують у малюнках оточуючий світ. Ми запрошуємо їх виявити свої таланти, а ми, в свою чергу, відмітим кожного, хто виявить свою фантазію, вміння та бажання перемоги. Дипломи, подарунки та призи чекають на учасників!

Детальніше про умови конкурсу та реєстрацію на www.konkurs.honda.ua