Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Сервіс
Сервіс

Сервіс

Компанія Honda піклується про своїх клієнтів і традиційно прагне надавати їм найвищий рівень сервісу. В цьому розділі ви знайдете корисну інформацію щодо гарантійного обслуговування автомобілів, про правила й строки технічного огляду, про поточні акції за заводські запчастини.

Крім цього, ви зможете дізнатися про сервісні кампанії з безплатного покращення автомобіля, скориставшись послугою «Перевірка авто on-line».

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб гарантувати вам задоволення від володіння технікою Honda.

 

Зворотній зв'язок

Сервіс «Перевірка авто оn-line»

Шановні власники автомобілів HONDA!

Пропонуємо перевірити Ваш автомобіль на наявність інформації про сервісні кампанії з покращення або відкличні кампанії, що передбачають безкоштовну перевірку та необхідну заміну окремих деталей або вузлів автомобіля.

Якщо після «Перевірки авто on-line» з’ясується наявність кампанії, то про її зміст можна буде дізнатись, звернувшись до будь-якого офіційного дилера Honda в Україні.

Крім будь-яких проблем із безпекою, кампанії з відкликання та покращення продукції також поліпшують довгострокову якість наших виробів та Ваш досвід володіння Honda. Тому ми наполегливо рекомендуємо Вам звернутись до дилера Honda для виконання відповідних робіт. Ми також рекомендуємо перевіряти у свого дилера інформацію щодо наявних невідкладних кампаній з відкликання, а також стежити за цією сторінкою для отримання регулярних оновлень.

Що таке відклична кампанія?

Відклична кампанія оголошується, оскільки виробник має побоювання щодо потенційного порушення безпеки. Це може бути пов'язано з складовою частиною або конструкцією транспортного засобу та може спричинити значний ризик травмування водія або пасажирів транспортного засобу або інших учасників дорожнього руху.

Що таке сервісна кампанія з покращення продукції?

Кампанії з покращення продукції не пов'язані з безпекою. Оскільки технології поліпшуються, можуть виникати випадки, коли виробник розробив нові компоненти або процеси, які допоможуть підвищити загальну якість транспортного засобу і пропонує їх запровадити на Вашому авто в період експлуатації. Зазвичай, Виробник започатковує такі кампанії тільки на окремих ринках у відповідності до певних умов експлуатації.

Для того щоб дізнатись інформацію про відкриті кампанії достатньо вказати VIN-код Вашого автомобіля у формі.

Будь ласка, заповніть форму для перевірки:

Перевірка авто on-line
Якщо в списку немає вашого міста, будь ласка, виберіть найближче до нього з переліку.

(поля, відмічені*, обов’язкові для заповнення)

Я, відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних", надаю згоду на обробку Товариством з обмеженою відповідальністю "Прайд Мотор", що знаходиться за адресою: 08132,... Читати далі

Перевірити

VIN-код — це ідентифікаційний номер продукту Honda, який складається з 17 символів.

VIN-код автомобіля вказано:

- в технічному паспорті Вашого авто;
- на металевій табличці, закріпленій під лобовим склом авто з боку водія;