Чи задоволені Ви сервісом Honda?

Шановні клієнти!

Нам у компанії Honda надзвичайно важливо знати вашу думку про наші продукти й сервіси – отримуючи відгуки, ми маємо можливість удосконалюватися й постійно підвищувати якість послуг. Саме з цією метою ми просимо Вас приділити кілька хвилин Вашої уваги й висловити свою думку про недавній досвід обслуговування у дилера Honda. Якщо Ви обслужили свій автомобіль і залишили свою електронну адресу дилеру, то найближчим часом Ви отримаєте запрошення на свою електронну пошту з посиланням на анкету.

Будьте певні – ми будемо користуватися адресою Вашої електронної пошти тільки для відправлення Вам запрошення взяти участь в опитуванні, а дилер – для повідомлення Вам про новини й акції в дилерській мережі Honda.

Компанія Honda докладає усіх зусиль для захисту й убезпечення всієї інформації наших клієнтів і виконує високі стандарти зберігання й підтримання конфіденційності даних, зібраних із метою проведення опитування. Ми дуже вдячні всім клієнтам, що приділили нам час і заповнили анкету. Ми певні, що без вивчення потреб і вражень клієнтів не буває розвитку, а без можливості поділитися враженням і залишити відгук важко по-справжньому поважати компанію й бути лояльним до бренду. Ще раз дякуємо Вам за потенціал для розвитку й удосконалення, який ми отримуємо завдяки Вашому внеску!