Планове ТО

Належний догляд за автомобілем є запорукою тривалої, надійної і безпечної експлуатації. Основною складовою догляду за автомобілем є регулярне і своєчасне проведення технічного обслуговування згідно Регламенту, наведеного в Інструкції з експлуатації та Сервісній книжці. Це допоможе Вам уникнути багатьох проблем, пов’язаних з експлуатаційними витратами та ремонтом автомобіля, заощаджуючи таким чином Ваші кошти.

Якщо прийшов час чергового технічного обслуговування або пробіг Вашого автомобіля досяг встановленого значення – зверніться на сервісну станцію офіційного дилера Honda в Україні. Ви можете бути впевнені, що технічне обслуговування буде проведено кваліфікованими фахівцями та з дотриманням усіх вимог компанії Honda. Пам‘ятайте, що інтервал між черговими технічними обслуговуваннями не повинен перевищувати 12 місяців.

Звертаючись на сервісну станцію дилера, покажіть Сервісну книжку представнику уповноваженого дилера компанії Honda. Після завершення усіх робіт, передбачених Регламентом технічного обслуговування, співробітник сервісної станції зробить необхідні записи у відповідному талоні реєстрації технічного обслуговування.

З метою збереження права на гарантійний ремонт автомобіля, здійснюйте технічне обслуговування тільки на сервісній станції уповноваженого дилера Honda. Будь-які роботи з обслуговування або ремонту автомобіля, здійснені поза офіційною сервісною мережею Honda призводять до скасування гарантії на автомобіль і, відтак, зниження його ринкової вартості.