Повідомлення для власників авто Honda про відкличну кампанію по заміні модуля подушки безпеки Takata Airbags

Шановні клієнти!

Автомобільна промисловість стикається з безпрецедентним викликом у відкли - канні та заміні мільйонів подушок безпеки TAKATA: (загалом 9 автовиробників, 97 моделей автомобілів, близько 1,3 мільйона одиниць (станом на кінець 2018 року) починаючи з 1990 року виробництва).

Компанія Honda разом з офіційним Дистриб’ютором в Україні ТОВ «Прайд Мотор» прагне до вирішення потреб наших клієнтів із транспортними засобами, які зазнали цієї проблеми.

Захист і безпека водіїв та пасажирів в транспортних засобах Honda є нашою головною турботою, і ми настійно закликаємо всіх власників авто, які зазнали впливу, негайно звернутися для проведення кампанії з заміни подушок безпеки Takata Airbags.

Немає причин зволікати !

Перевірка авто online

Небезпека для Вас і Ваших пасажирів

У випадку зіткнення, коли подушка безпеки розгортається, її газогенеруюча частина може створити надмірний внутрішній тиск. В результаті металевий корпус газогенератора може розірватись з викидом уламків, що можуть потрапити в салон авто. Це може призвести до серйозної травми або до найгіршого випадку – смертельних поранень.

Що Вам потрібно робити далі

Ми приносимо вибачення нашим клієнтіам за будь-які незручності, яких вони можуть зазнати в результаті цієї проблеми.

Що буде зроблено дилером Honda

Як тільки ваш автомобіль буде переданий до дилерського центру, його спеціалісти встановлять модифікований газогенератор в модуль подушки безпеки. Ці роботи займуть близько 1 години і будуть виконані безкоштовно.

До уваги власників авто Honda, придбаних за межами України.

На нашому сайті On-line перевірка щодо відкличних кампаній за ідентифікаційним номером (VIN) можлива тільки для втомобілів, які придбані в дилерській мережі Honda в Україні. Разом з тим, якщо Ваш автомобіль потребує проведення відкличної кампанії з заміни подушок безпеки Takata Airbags, будь-який авторизований дилер в Україні БЕЗКОШТОВНО виконає необхідні роботи на Вашому авто. Для перевірки такої потреби, будь ласка, зверніться з окремим запитом до найближчого дилера Honda.