Сезонне обслуговування

Підготовка до зими

Завчасна підготовка Вашого автомобіля до зимового періоду дозволить більш впевнено пройти непростий час низьких температур, засніжених доріг та скорочення тривалості світлового дня.

Звернувшись на сервісну станцію офіційного дилера Honda для проведення сезонного обслуговування, Ви отримаєте професійну підготовку Вашого автомобіля до холодної пори року, що включатиме перевірку стану акумуляторної батареї, очищення та обробку ущільнювачів дверей, заміну шин на зимові, перевірку роботи підігріву зовнішніх дзеркал та заднього скла, регулювання світла фар та інші операції.

Підготовка до літа

Експлуатація автомобіля в умовах літньої спеки та підвищеної запиленості обумовлює додаткові вимоги по догляду за Вашим автомобілем. Під час весіннього потепління важливо перевірити та усунути сліди негативного впливу сезонних факторів під час зимової експлуатації, а також впевнитися у справності роботи систем, що забезпечать комфортне та надійне керування під час Ваших літніх подорожей.

В дилерській мережі Honda, в рамках підготовки до літа, Вам буде запропоновано виконання огляду системи охолодження, заміни шин на літні, перевірку роботи клімат-контролю, антибактеріальну обробку елементів системи кондиціонування, візуальну перевірку стану елементів підвіски, пильників та направляючих гальмівних супортів, а також інших важливих підготовчих операцій.