Оригінальні моторні оливи та рідини

В цьому розділі наведені основні вимоги до моторної оливи та про те, як пра­вильно вибрати моторну оливу для Вашого авто.


ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО МОТОРНОЇ ОЛИВИ:
Моторна олива відіграє важливу роль в роботі двигуна. Вона може довго та надійно виконувати свої функції, забез­пе­чуючи заданий ресурс двигуна, лише у разі точної відповідності її властивостей тим термічним, механічним і хімічним впливам, яким олива піддається в системі змащування двигуна, а також на поверхнях змащуваних і охолоджуваних деталей. Взаємна відповідність конструкції двигуна, умов його експлуатації та властивостей моторної оливи — одна з найважливіших умов забезпечення високої надійності двигуна.

ВИДИ МОТОРНИХ ОЛИВ:
Майже всі сучасні моторні оливи складаються з базових олив та речовин, що покращують їх властивості. За складом базової оливи моторні оливи поділяють на синтетичні, мінеральні та напівсинтетичні (суміші мінеральних і синтетичних компонентів).
За температурним режимом працездатності оливи поділяють на літні, зимові та всесезонні. Більшість всесезонних олив отри­мують шляхом згущення малов’язкої основи макрополімерними речовинами.

ЯК ВИБРАТИ МОТОРНУ ОЛИВУ?
Двигуни різних моделей і виробників відрізняються між собою за конструкцією і робочими характеристиками. Тому різні двигуни потребують різних за складом і властивостями мотор­них олив. Це означає, що навіть дорогі моторні оливи відомих брендів, марковані як синтетичні, можуть містити речовини або мати певні властивості, не­сумісні з конструкцією двигуна Вашого автомобіля. Тож як вибрати моторну оливу, яка найкраще під­ходить саме до Вашого двигуна?
Відповідь на це питання дають найкращі фахівці компанії Honda. Вони пропонують єдині в світі моторні оливи, спеціально розроблені для Вашого автомобіля. Ці оливи відповідають усім технічним вимогам Міжнародного стандарту якості АРІ. Двигуни, заправлені оливами Honda, пройшли випробування на надійність і довговічність відповідно до стандартів Honda. Адже фахівці, які створили двигун, краще за будь-кого знають, як утримувати його в найкращому робочому стані!

ДЕ ПРИДБАТИ ОРИГІНАЛЬНУ МОТОРНУ ОЛИВУ HONDA?
Оригінальну моторну оливу Honda можна придбати у будь-якого уповноваженого дилера Honda в Україні. Уся оригінальна моторна олива, що її пропонують дилери Honda, серти­фікована. Постачання моторної оливи Honda на всіх етапах контролюють представництва Honda Motor Co.,Ltd. в Європі та світі. Крім того, кваліфіковані механіки офіційної сервісної станції оперативно перевірять рівень оливи у двигуні, здійснять діагностику системи змащення та замінять моторну оливу. Пам’ятайте, справжня моторна олива Honda доступна лише у пунктах офіційної дилерської мережі Honda в Україні. Остерігайтеся підробок!


МОТОРНА ОЛИВА та гарантія НА АВТОМОБІЛЬ:
Однією з основних умов гарантії на автомобіль Honda є застосу­вання тільки оригінальної моторної оливи Honda. Це зумовлено тим, що ця олива забезпечує максимальний захист усіх деталей двигуна при роботі з високим навантаженням за несприятливих зовніш­ніх умов (погане дорожнє покриття, запорошеність, неякісне паливо, частий рух в заторах і т.п.), що є вкрай важливим для українських водіїв.
Проте навіть після завершення строку гарантії наполегливо радимо Вам застосовувати оригінальну моторну оливу Honda. Адже з цією оливою Ви будете впевнені, що Ваш двигун завжди працює на всі 100%, даруючи Вам насолоду від керування.

СУМІШІ ТА ПРИСАДКИ:
Оригінальна моторна олива Honda вже містить у своєму складі усі очисні та стабілізаційні присадки, потрібні для оптимальної роботи двигуна Вашого автомобіля. Не треба додавати до неї жодних інших речовин. До того ж, деякі присадки можуть навіть негативно вплинути на функціонування двигуна та елементів трансмісії або вступати в хімічні реакції з речовинами, що вже є у складі моторної оливи. Це може призвести до значних пошкод­жень Вашого автомобіля.

ІНШІ ТЕХНІЧНІ РІДИНИ HONDA:
Окрім якісних моторних олив, компанія Honda також пропонує широкий вибір оригінальних технічних рідин Honda, що ідеально підходять до Вашого автомобіля – від унікальних трансмісійних рідин для безступеневої трансмісії CVT до гальмівних рідин.

Детальну інформацію Ви можете отримати в уповноважених диле­рів Honda.