Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Рекомендовані роздрібні ціни на деякі запасні частини

Цей розділ присвячений рекомендованим роздрібним цінам на певні групи запасних частин, стан яких, зазвичай, вимагає особливої уваги з міркувань безпеки та комфорту керування.

Деталі гальмівної системи та підвіски:

У тому випадку, якщо Вам відомий номер за каталогом будь-якої із запасних частин, наведених у таблиці вище, Ви можете перевірити рекомендовану роздрібну ціну із застосуванням пошукового віконця:

Пошук по артикулу (каталожний номер)

Знайти

Увага:

Повідомляємо Вам про існування великої кількості підробок оригінальних запасних частин, які мають схожі зовнішній вигляд, пакування і маркування. В деяких випадках відрізнити підробку від оригінальної запасної частини майже неможливо. Наполегливо рекомендуємо придбавати оригінальні запасні частини тільки у дилерів Honda та Acura. 

Компанія ТОВ «Прайд Мотор» не здійснює роздрібний продаж запасних частин.

Рекомендовані роздрібні ціни вказані за одиницю товару, відповідно із комплектацією товару виробником, станом на 15.11.2016 р.  Наведені зображення не є фактичним зображенням запасних частин. У випадку придбання тієї чи іншої запасної частини обов’язково проконсультуйтеся з Дилером. Дилери залишають за собою право змінити роздрібні ціни.