Безпека руху

Дорожній рух забезпечує діяльність людей у різних її сферах через переміщення у просторі вантажів, людей — у якості пасажирів та водіїв, і пішоходів. Тому Дорожній рух є важливою складовою життя людей, суспільства, а проблема безпеки руху завжди була, та буде залишатися актуальною.

Компанія Honda, як міжнародна компанія з великим рівнем соціальної відповідальності, забезпечує свій внесок в цю важливу для людей сферу життя, створюючи найкращі та безпечні автомобілі і мотоцикли, а також запроваджуючи соціальні та навчальні ініціативи, що спрямовані на підвищення безпеки руху на дорозі для всіх учасників руху – як власників транспорту, так і дорослих та маленьких пішоходів.

В цьому розділі нашого сайту пропонуємо вам ознайомитися з ініціативами, які ми підтримуємо в Україні, та разом з нами долучитися до світу, в якому знання, що отримані з величезного досвіду, повага до інших учасників руху та уважність на дорозі роблять життя безпечнішим та кращим.

Концепція Безпеки Honda

Випускаючи транспортні засоби, компанія Honda прагне робити їх не тільки простими й приємними в користуванні, а ще й максимально безпечними. Так, кожне нове покоління автомобілів та мотоциклів Honda оснащується все розвинутішими й майстернішими системами безпеки, такими як система запобігання зіткнень CMBS або ж система контролю «сліпих зон» (Blind Spot Information™) та багато інших. Вважаючи людське життя найбільшим пріоритетом, Honda на цьому не зупиняється, бо ж для безпеки на дорогах однієї технічної переваги автомобіля замало – згідно зі статистикою, причиною 90% ДТП є людський фактор: порушення правил, недостатня обережність, низький рівень водійської майстерності та культури водіння. 

Honda

ТРИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ З БЕЗПЕЧНОГО ВОДІННЯ:

 • підготовка лідерів, здатних просувати концепцію безпечного водіння;
 • проведення практичних занять для навчання водіїв прийомам і технікам керування транспортними засобами;
 • розвиток знань: створення навчальних матеріалів та розробка методів навчання.

Розуміючи це, ще в 1970 році компанія Honda створила Департамент безпеки водіння для підтримання ініціативи по введенню відповідної програми, в тому числі на глобальному рівні.

Програма Безпечного Водіння Honda Safety Driving

З огляду на статистичні показники, за 2019 рік на дорогах України сталося 160 тисяч 675 аварій. З них у 26 тисячах 52 ДТП були жертви або постраждалі. Так, за рік у ДТП загинули 3 тисячі 454 людини, ще 32 тисячі 736 були травмовані. На жаль, вплинути, приміром, на погодні умови ми не можемо, але виключно від нас залежить вміння та бажання безпечно водити автомобіль.

Тому, з метою підвищення рівня водійської майстерності та вдосконалення безпеки водіння авто, компанія «Прайд Мотор» як офіційний дистриб’ютор Honda в Україні, підтримує всесвітню ініціативу «Honda Safety Driving».

З 27 липня 2015 року безкоштовний семінар доступний кожному охочому. Курс складається як з теоретичних основ безпечного водіння, так і з практичного відпрацювання з професійним інструктором отриманих знань на спеціалізованому майданчику.

Для кожного водія важливо розуміти, як поводиться саме його автомобіль в різних ситуаціях, і як на них реагувати. Саме тому, аби збільшити ефективність тренінгу, заняття переважно проводяться на власних авто слухачів курсу.

За час існування програми, прийомам безпечного керування транспортними засобами, тільки в Японії, навчилися більш 6 мільйонів 470 тисяч людей.

Теорія (3 - 4 години)

 • Презентація Програми безпечного водіння
 • Теоретичні основи безпечного водіння
 • Послідовність перевірки автомобіля перед поїздкою
 • Ознайомлення з правильною технікою кермування (швидкісного кермування)
 • Системи стабілізації автомобіля: принцип роботи
 • Соціальні відеоролики: необхідність користування ременями безпеки
 • Надання інформації для самостійного вивчення питань безпеки водіння
 • Вивчення питань безпеки руху на реальних прикладах

ПРАКТИКА ( 3 або 5 годин ), в залежності від рівня майстерності водія.

 • Безпечна посадка та вихід з автомобіля
 • Порядок дій під час екстреного виходу з автомобіля
 • Алгоритм дій при виході з перевернутого / перекинутого в результаті ДТП автомобіля
 • Алгоритм дій при евакуації постраждалих з перевернутого / перекинутого в результаті ДТП автомобіля
 • Габаритна підготовка
 • Навчання гальмуванню. Об'їзд перешкоди під час гальмування. Точна зупинка перед перешкодою
 • Змійка переднім ходом (Кермування однією рукою, двома руками)
 • Змійка заднім ходом (Кермування однією рукою, двома руками)
 • Вправа «Пастка» (Маневрування в умовах обмеженого простору)
 • Паркування паралельне/вертикальне
 • Екстремальний проїзд відкритого каналізаційного люка
 • "Лосиний" тест

Відгуки учасників програми

Брошури з програми навчання безпечного руху

Запис на семінар on-line

Усі бажаючі зможуть записатись на семінар через спеціалізовану форму або за телефоном – 044 365 15 15. Заняття проводяться у групах з 2-х чол., в тренінг-центрі компанії «Прайд Мотор», за адресою – Київська обл.., м. Вишневе, вул.. Лесі Українки, б. 73.

Участь у семінарі – безкоштовна для усіх водіїв.

Звертаємо увагу, на момент проходження семінару, у Вас повинне бути наявне дійсне водійське посвідчення.

Форма запису на семінар on-line

(поля, відмічені * , обов’язкові для заповнення)

Залишити відгук про семінар

Залишити відгук про семінар з безпечного водіння

1 × 3 =

(поля, відмічені * , обов’язкові для заповнення)

ВІДГУКИ:

Роман Кобилінський

Дуже цікава програма на якій я навчився нюансам безпечного водіння. Тренер відповідально ставився до навчального процесу та надав матеріал у повному обсязі

Надя Заец

Все было отлично! Рекомендую всем, начинающим и водителям со стажем! Спасибо инструктору Андрею за терпение и за предоставленную информацию на «Ура»!

Альона Долгих

Огромная благодарность Хонда Украина за возможность пройти курс безопасного вождения! Прекрасная социальная инициатива, которая помогла теоретически и практически закрепить навыки и умения, узнать много нового, испробовать на себе самые необходимые приемы вождения, парковки, правильного кручения руля. Очень понравился формат и информационная наполняемость курса. Важно, полезно, интересно, понятно, удобно, познавательно как для начинающих водителей, так и для тех, у кого серьезный стаж вождения. Спасибо преподавателю-инструктору Андрею за терпение в практической части курса и за всё, чему научил!

Окунь Світлана

Я хочу выразить свою благодарность компании Honda за прекрасный курс!!! Большое спасибо инструктору Андрею за доступную и легко понятную теорию, за терпение, и за те знания которые он мне дал!!!!

Максим Громило

Это супер, такого не встречал нигде. Отличный курс, который дает понимание о важности безопасного вождения, и о том, как свое вождение сделать безопасным. Теоретическое занятие, которое само по себе меняет понимание дорожного движения, и несколько практических занятий, на автодроме с инструктором, на предоставленном и/или вашем автомобиле. Рекомендую всем.

Олексій

Чудовий теоретично-практичний курс, що дає ефект з першого ж заняття. У перший же день виставив правильно дзеркала та почав вірно витримувати дистанцію... ну а далі більше й більше знань та навичок, якими користуюсь тепер постійно. Андрій - чудовий та драйвовий вчитель! Рекомендую та Дякую! І дякую Honda за цю чарівну можливість і самому стати краще і світ довкола зробити безпечнішим та кращим!

Тимур Литвинов

Огромное спасибо организаторам! Я - водитель со стажем и то для меня было весьма полезно. Буду и своим коллегам вас рекомендовать. С уважением, Тимур с компании Альянс-безопасность.

Анна Киша

Отличный двухдневный курс для тех, кто только получил права и кто уже давно ездит. Всем рекомендую. Вишнёвое. Бесплатно. Да, такое бывает!