Безпека руху

Дорожній рух забезпечує діяльність людей у різних її сферах через переміщення у просторі вантажів, людей — у якості пасажирів та водіїв, і пішоходів. Тому Дорожній рух є важливою складовою життя людей, суспільства, а проблема безпеки руху завжди була, та буде залишатися актуальною.

Компанія Honda, як міжнародна компанія з великим рівнем соціальної відповідальності, забезпечує свій внесок в цю важливу для людей сферу життя, створюючи найкращі та безпечні автомобілі і мотоцикли, а також запроваджуючи соціальні та навчальні ініціативи, що спрямовані на підвищення безпеки руху на дорозі для всіх учасників руху – як власників транспорту, так і дорослих та маленьких пішоходів.

В цьому розділі нашого сайту пропонуємо вам ознайомитися з ініціативами, які ми підтримуємо в Україні, та разом з нами долучитися до світу, в якому знання, що отримані з величезного досвіду, повага до інших учасників руху та уважність на дорозі роблять життя безпечнішим та кращим.

Концепція Безпеки Honda

Випускаючи транспортні засоби, компанія Honda прагне робити їх не тільки простими й приємними в користуванні, а ще й максимально безпечними. Так, кожне нове покоління автомобілів та мотоциклів Honda оснащується всі розвинутішими й майстернішими системами безпеки, такими як система запобігання зіткнень CMBS або ж система контролю «сліпих зон» (Honda LaneWatch™) та багато інших. Вважаючи людське життя найбільшим пріоритетом, Honda на цьому не зупиняється, бо ж для безпеки на дорогах однієї технічної переваги автомобіля замало – згідно зі статистикою, причиною 90% ДТП є людський фактор: порушення правил, недостатня обережність, низький рівень водійської майстерності та культури водіння.
Honda

ТРИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ З БЕЗПЕЧНОГО ВОДІННЯ:

 • підготовка лідерів, здатних просувати концепцію безпечного водіння;
 • проведення практичних занять для навчання водіїв прийомам і технікам керування транспортними засобами;
 • розвиток знань: створення навчальних матеріалів та розробка методів навчання.

Розуміючи це, ще в 1970 році компанія Honda створила Департамент безпеки водіння для підтримання ініціативи по введенню відповідної програми, в тому числі на глобальному рівні.

По всьому світу близько 75 000 людей на рік проходять такі курси. За час існування програми прийомам безпечного водіння навчилися 5 370 000 водіїв.

Програма Безпечного Водіння Honda Safety Driving

З огляду на статистичні показники за 1-ше півріччя 2015 року, в Україні майже 60 000 ДТП забрали життя півтори тисячі осіб.* Цифри вражають, але ще більше непокоять обставини, за яких стаються подібні ситуації: в більшості випадків саме людський фактор є причиною подібних аварій. На жаль, вплинути, приміром, на погодні умови ми не можемо, але виключно від нас залежить вміння та бажання безпечно водити автомобіль.

Тому, з метою підвищення рівня водійської майстерності та вдосконалення безпеки водіння авто, компанія «Прайд Мотор» як офіційний дистриб’ютор Honda та Acura в Україні, підтримує всесвітню ініціативу «Honda Safety Driving».

Зовсім недавно можливість відвідати даний курс була лише у спеціалістів із продажу та сервісу національної дилерської мережі, або вже існуючих клієнтів автосалонів. Проте з 27 липня 2015 р. безкоштовний семінар доступний кожному охочому. Курс складається як з теоретичних основ безпечного водіння, так і з практичного відпрацювання з професійним інструктором отриманих знань на спеціалізованому майданчику.

Для кожного водія важливо розуміти, як поводиться саме його автомобіль в різних ситуаціях, і як на них реагувати. Саме тому, аби збільшити ефективність тренінгу, заняття будуть проводитись на власних авто слухачів курсу.

По всьому світу близько 75 000 людей на рік проходять такі курси. За час існування програми прийомам безпечного водіння навчилися 5 370 000 водіїв.

Теорія (3 - 4 години)

 • Презентація Програми безпечного водіння
 • Теоретичні основи безпечного водіння
 • Послідовність перевірки автомобіля перед поїздкою
 • Ознайомлення з правильною технікою кермування (швидкісного кермування)
 • Системи стабілізації автомобіля: принцип роботи
 • Соціальні відеоролики: необхідність користування ременями безпеки
 • Надання інформації для самостійного вивчення питань безпеки водіння
 • Вивчення питань безпеки руху на реальних прикладах

Практика (5 - 8 годин)

 • Безпечна посадка та вихід з автомобіля
 • Порядок дій під час екстреного виходу з автомобіля
 • Алгоритм дій при виході з перевернутого / перекинутого в результаті ДТП автомобіля
 • Алгоритм дій при евакуації постраждалих з перевернутого / перекинутого в результаті ДТП автомобіля
 • Габаритна підготовка
 • Навчання гальмуванню. Об'їзд перешкоди під час гальмування. Точна зупинка перед перешкодою
 • Змійка переднім ходом (Кермування однією рукою, двома руками)
 • Змійка заднім ходом (Кермування однією рукою, двома руками)
 • Рознесена змійка переднім/заднім ходом - Кермування в умовах обмеженого простору для маневру
 • «Пастка»
 • Паркування паралельне/вертикальне
 • Екстремальний проїзд відкритого каналізаційного люка
 • "Лосиний" тест

Відгуки учасників програми

Брошури з програми навчання безпечного руху

Запис на семінар on-line

Усі бажаючі зможуть записатись на семінар через спеціалізовану форму або за телефоном – 044 365 15 15. Заняття проводяться у групах з 2-х чол., в тренінг-центрі компанії «Прайд Мотор», за адресою – Київська обл.., м. Вишневе, вул.. Лесі Українки, б. 73.

Участь у семінарі – безкоштовна для усіх водіїв.

Звертаємо увагу, на момент проходження семінару, у Вас повинне бути наявне дійсне водійське посвідчення.

Форма запису на семінар on-line

(поля, відмічені * , обов’язкові для заповнення)

Залишити відгук про семінар

Залишити відгук про семінар з безпечного водіння

один × 1 =

(поля, відмічені * , обов’язкові для заповнення)

ВІДГУКИ:

Тимур Литвинов

Огромное спасибо организаторам! Я - водитель со стажем и то для меня было весьма полезно. Буду и своим коллегам вас рекомендовать. С уважением, Тимур с компании Альянс-безопасность.

Анна Киша

Отличный двухдневный курс для тех, кто только получил права и кто уже давно ездит. Всем рекомендую. Вишнёвое. Бесплатно. Да, такое бывает!

Анастасия Ткаченко

Отличный курс для водителей! Безопасность прежде всего 🚘

Наталья Фроловп

Сегодня присутствовала со своими детками на семинаре по безопасности на дороге. Семинар был для деток. Моим деткам 3 и 5 годиков. Так вот, они в восторге от услышаного и увиденого. Ведущий семинара Андрей досиупно рассказал деткам о правилах безопасносии на дороге. Дети сказали что ещё хотят на такое

Інформаційна лінія

0 (800) 30 71 71 * (автомобілі та мотоцикли)

0 (44) 501 54 14 * (силове обладнання)

* - Дзвінки зі стаціонарних телефонів
на території України - безкоштовні