Драматичний розвиток подій на Гран-прі Великобританії

У черговій гонці Формули-1 відбулось те, що з початку сезону передбачалось експертами — зіткнення Макса Ферстаппена та Льюїса Хемілтона.

Боротьба лідерів чемпіонату розпочалась ще у кваліфікаційному спринті, на старті якого Ферстаппен випередив Хемілтона. У результаті Макс зміг зберегти лідерство та здобути 5 поул у сезоні

Гостра боротьба продовжилась й у гонці. На першому колі внаслідок зіткнення із Хемілтоном Макс вилетів з траси та розбив болід. Під час його аварії перевантаження становило 51 G. На щастя, пілот був у порядку. Другий пілот RBR Honda, Серхіо Перез, фінішував 16-м. Із пілотів Scuderia Alpha Tauri Honda залікові бали здобув лише Юкі Цунода, посівши 10 місце.

Через безрезультативний етап Red Bull Racing Honda, команда Mercedes зменшила відрив у Кубку конструкторів та особистому заліку до 4 та 8 очок відповідно.

Формула-1 вкотре нагадала, якою жорстокою та небезпечною вона є насправді. Але це саме те, чим захоплює цей спорт.

Після подій Гран-прі Великобританії можна точно сказати, що боротьба за титул стане ще запеклішою.