Формула 1. Історичний успіх Honda та невезучий Ферстаппен.

  Формула 1. Історичний успіх Honda та невезучий Ферстаппен

  Автодром імені братів Родрігесів – одна  з найкоротших трас у сучасному календарі чемпіонату. 17 поворотів та довжелезна пряма після лінії старту – ось що пропонує пілотам цей трек. Також ця траса має певну особливість: автодром розташований на висоті 2 кілометри над рівнем моря, що впливає на аеродинаміку та роботу силової установки боліда. Тут атмосферний тиск становить 80% від звичайного рівня, що змушує команди налаштовувати їх боліди на максимальний рівень притискної сили. В розрідженому повітрі турбіна повинна  працювати під більшим навантаженням, щоб забезпечити такий самий рівень потужності, як в звичайних умовах. Проте, інженери Honda вміють правильно налаштовувати свою силову установку в таких умовах. Підтвердженням цього є перемога Макса Ферстаппена на Гран-прі Австрії. Також шасі Red Bull Racing та Scuderia Toro Rosso завжди мали успіх на цьому автодромі. Тому обидві команди мали високі очікування від цього етапу.

  Вже у перших вільних заїздах вік-енду боліди показували добрий та багатообіцяючий темп. У кваліфікації очікування підтвердились: всі 4 машини з двигунами Honda потрапили у топ-10, а Макс Ферстаппен зміг показати найшвидший час, але потім пілот був оштрафований 3-ма позиціями на стартовій решітці через власну помилку.

  Результати гонки для пілотів Red Bull Racing:

     4 6        Макс Ферстаппен: В наслідок контакту з болідом Mercedes, Макс втратив декілька позицій. Згодом, намагаючись відіграти позицію вже у іншого пілота Mercedes, Ферстаппен отримав прокол колеса та був змушений заїхати на ранній піт-стоп. Проте він все ж таки зміг відігратись та посів 6 місце.

   5=5        Алекс Албон: Серія впевнено проведених Гран-прі від тайця, дає впевненість керівництву Red Bull Racing у правильності їх вибору.

           Результати гонки для пілотів Scuderia Toro Rosso:

   109        П’єр Гаслі: Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, француз зміг провести гарну гонку та підтвердити хорошу форму його команди на цьому етапі.

    911       Даніїл Квят: Даніїл їхав добре, проте, через контакт на останньому колі гонки з болідом Renault, був оштрафований та в кінцевому протоколі зайняв 11-те місце.

  Саме на етапі у Мексиці в 1965 році почався відлік перемог Honda у Формулі 1. Honda тоді виступала не як моторист, а як незалежна команда.Гінтер Річі виграв той Гран-прі на боліді Honda RA272. Цей успіх Соїчіро Хонда прокоментував так: Ми не будемо задоволені лише цією перемогою. Ми зрозуміємо, чому вдалося виграти саме нам, та використаємо переможну технологію для наступних болідів. В наш час, дивлячись на три останні роки, проведені у пошуку, як сказав Соїічіропереможних технологій, можна впевнено сказати, що Honda не зупиняється через труднощі та продовжує вдосконалювати свій продукт для досягнення бажаної мети.