Golden Week. Травневі свята в Японії

  Шановні друзі, доброго дня! ?
   
  На нас очікують травневі свята)) ?
  І хоч цього року ми, як відповідальні і свідомі громадяни?, будемо проводити цей час в умовах карантину, однак засмучуватись не варто ?
  А варто спробувати знайти можливість насолоджуватися життям (адже ми пам’ятаємо, наскільки воно швидкоплинне ) та пропонуємо дізнатися щось нове про таку далеку і, водночас, таку близьку країну, як Японія ??
   
  В Японіі також є так звані «травневі свята», більш відомі під назвою «голден вік» (анлг. «Golden Week» — «золотий тиждень», яп. ゴールデンウィーク, Gōruden Uīku), який припадає на кінець квітня-початок травня ?.
  В цей час проходить святкування декількох національних свят в Японіі і більшість роботодавців надає додаткові вихідні своїм працівникам, щоб вони мали змогу провести цей час зі своїми близькими. ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?
   
  Відкривається золотий тиждень святкуванням
  29 квітня Дня народження Імператора Хірохіто ?‍♀️(29.04.1901р.-07.01.1989р.)
  03 травня святкують День Конституції Японії ? — в цей день в 1947 році була введена в дію післявоєнна Конституція.
  04 травня проходить святкування Дня Зелені ??, що святкується з 1998 року і до 2006 року проводилось 29 квітня в честь пям’яті Імператора Хірохіто, який був відомим поціновувачем природи.
  З 2006 року свято перенесли на 04 травня. Одним з обовязкових елементів святкування Дня Зелені є висадка зелених насаджень, зокрема дерев?, в якому приймає участь Імператор з дружиною?.
   05 травня — День Дітей???.
  Це стародавнє японське ? свято та спершу цей день називався Днем хлопчиків?‍♂️. В цей день однією з популярних традицій є вивішування біля будинків, де є хлопчики, прапорів з зображенням коропів, що розвіюються по вітру: коі-ноборі (яп. 鯉幟, こいのぼり)?
  В Японії зображення коропа є символом мужності. Вважається, що короп- дуже витривала риба, він може жити не тільки в чистій воді, а також має змогу вижити і в болотистих озерах та може плити проти течії. Таке зображення є побажання хлопчикам бути сильними та з легкістю долати життєві труднощі ?‍♂️.
  Офіційно свято було затверджене у 1948 році та перейменоване в День Дітей, метою якого є повага до особистості дитини, піклуванні про її щастя та злагоду??
   
  Ми бажаємо вам гарних свят у сімейному колі! ??
  Бережіть себе та своїх близьких ?
   
  Твоя Honda, Твоя впевненість?