HONDA CIVIC TYPE R ВСТАНОВИЛА ЧЕРГОВИЙ РЕКОРД НА ТРЕКУ

Нове покоління гарячого хетчбека Honda Civic продовжує бити рекорди — і ось недавно вона поставила вже 4-ий за 2018 рік.

На цей раз місцем напруження пристрастей став португальський трек «Ешторіл», який відомий як місце проведення Гран Прі Португалії з 1984 по 1996 роки. Саме на цій трасі канадець Жак Вільньов (Jacques Villeneuve) зумів обігнати вже тоді двократного чемпіона світу Міхаеля Шумахера в останньому повороті, що до тієї гонки вважалося неможливим.

Попередні рекорди Honda Civic Type R поставила на таких відомих треках, як Сільверстоун, Спа-Франкоршам, і Хунгароринг. Португальська траса має невелику довжину (всього 4,2 км), однак її конфігурація змушує пілотів проявити всю свою майстерність, оскільки тут є і 2 шпильки, і складна шикана, і довга пряма.

За кермом гарячого хетча був тест-пілот Honda WTCR Тьяго Монтейро (Tiago Monteiro). Рекорд для передньопривідних серійних автомобілів на цій трасі, що йому вдалося встановити, трохи перевищив дві хвилини — 2 ’01’ ‘. 84. У 2016 році Honda вже проводила подібну кампанію в рамках рекламної програми для попереднього покоління Type R. Попередній рекорд — 2 ’04’ ‘. 8, тоді пілотував Бруно Корреа (Bruno Correia).

За словами Монтейро, «команда Honda приїжджала сюди (в Ешторіл) для того, щоб побити рекорд. І нам це вдалося. Мені дуже подобається те, яке управління нової Type R. Вона дуже потужна і часом ти забуваєш про те, що їдеш за кермом звичайного цивільного автомобіля ».

Попередні рекорди були побиті на 5 трасах, і з легендарних європейських треків для Honda в цьому році залишилася лише одна єдина Монца. Дати заїздів на італійському треку ще не відомі, проте, варто очікувати, що і попередній рекорд, встановлений Type R, буде побитий.