Honda CR-V отримав максимальну оцінку п'ять зірок в останніх тестах безпеки Euro NCAP.

Новий Honda CR-V отримав максимальну оцінку п’ять зірок в останніх тестах безпеки Euro NCAP. CR-V може похвалитися унікальною конструкцією кузова, що забезпечує кращу в своєму класі жорсткість і міцність, а також комплексний набір технологій активної безпеки.

Використовуючи концепцію «безпеки всіх напрямків», конструкція платформи включає в себе ексклюзивну конструкцію кузова нового покоління ACE ™ (Advanced Compatibility Engineering) від Honda. Ці характеристики платформи забезпечуються унікальним з’єднанням структурних елементів для більш рівномірного розподілу енергії зіткнення, допомагаючи зменшити сили, що передаються на пасажирську капсулу в разі удару, забезпечуючи чудову передню, бічну і задню ударостійкість.

Функції пасивної безпеки на новому CR-V доповнюються набором технологій активної безпеки і системами допомоги водієві Honda Sensing ™. Honda Sensing ™ є одним з найбільш повних наборів технологій безпеки в своєму класі. Він використовує комбінацію інформації радара і камери, а також безліч високотехнологічних датчиків для інформування та допомоги водієві в потенційно небезпечних ситуаціях.

Нова Honda CR-V приєднується до решти моделей Honda, протестованим Euro NCAP, отримавши максимальний п’ятизірковий бал Euro NCAP.