HONDA E - ПЕРШИЙ ЯПОНСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ, ЩО ЗДОБУВ ТИТУЛ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ в НІМЕЧЧИНІ»

            Honda e – це перший акумуляторний електричний автомобіль battery electric vehicle (BEV) від Honda в Європі. Цьогоріч на престижній щорічній премії «Автомобіль року в Німеччині 2021» його визнано «Автомобілем року». Honda e став першим автомобілем серед японських марок, якому це вдалось.

            Переможця конкурсу «Автомобіль року в Німеччині» визначає журі, яке складається з провідних німецьких автожурналістів. Експерти тестують та оглядають найновіші автомобілі, класифікуючи їх відповідно до їх зручності, ходових характеристик, актуальності та рівня інновацій. Переможці кожної з п’яти категорій (Компактний, Преміальний, Розкішний, Нова Енергія та Ефективний) змагаються віч-на-віч для визначення лідера змагань. Honda e переміг спочатку в категорії «Нова Енергія», а вже у фіналі здобув титул Автомобіля Року.

«Для Honda e бути першим японським автомобілем, який отримав нагороду «Автомобіль року в Німеччині » — це велика честь, і ми надзвичайно пишаємось цією нагородою. Відгуки споживачів та засобів масової інформації про Honda e з моменту його першої презентації були переважно позитивними. Honda e — є прекрасним прикладом продукту з унікальним дизайном, що має передові технології для підтримки власників у їх повсякденному житті. Ми дуже вдячні за цю нагороду» — додав Кацухіса Окуда (Katsuhisa Okuda),  CЕO та президент Honda Motor Europe.

Honda e — є важливою моделлю в зобов’язанні Honda електрифікувати 100% своїх європейських моделей до 2022 року. Встановлюючи нові показники сучасного дизайну автомобілів та вдосконаленої електронної мобільності, Honda e був розроблений без компромісів з орієнтацією на функціональність та зручність використання. Він має бездоганний сучасний зовнішній вигляд та вдосконалену систему інтелектуальних комунікацій, що забезпечує інтеграцію автомобіля в передові технології, якими наповнено повсякденне життя сучасної людини.

«Honda e представляє новий тип мобільності, де автомобіль відіграє центральну роль у створенні «безшовного» зв’язку між різними аспектами життя», — прокоментував Томофумі Ічіносе, керівник проекту Honda e.

До свого титулу «Автомобіль року» в Німеччині, Honda e також додав нагороду EuroCarBody 2020 від Automotive Circle.

Роком  раніше, навесні 2020 року Honda e отримав найвищу нагороду на Red Dot Design Awards.

У Великобританії Honda e тріумфував у Autocar Award «Best Car» Awards 2020 у категорії «Best Car Tech», і нещодавно був визнаний «Міським / Малим автомобілем року» на News International Motor Awards 2020.

            У Бельгії міський електричний суперміні Honda був номінований на нагороду журналу Autogid у категорії «Електричний малий», а також брав участь у конкурсі на «Угорський автомобіль року», після того як був визнаний «Найзахоплюючою новинкою / новим автомобілем» ‘від Vezess.hu минулого року. В інших місцях Європи Honda e був номінований на іспанську премію Axel Springer Motor Awards у категорії «Малі автомобілі», а в Італії він отримав звання «Автомобіль року» від Quattroruote. Тим часом у Данії автомобіль потрапив у шорт-лист «Автомобіль року в Данії 2021».

Всі ці нагороди є значним успіхом та визнанням Honda e у всій Європі.