Honda Філософія. Натхненний мріями

Honda – це не тільки автомобілі, мотоцикли та силове обладнання… Honda – це філософія…це компанія, для якої філософія важить навіть більше, ніж маркетинг.

Заснувавши у 1949 році компанію Honda Motor, Соічіро Хонда та його партнер Такео Фуджисава впровадили абсолютно новий стиль управління, який суттєво відрізнявся від японських традицій бізнесу, і підкреслював індивідуальні досягнення, а не корпоративну гармонію.

Наймаючи креативних людей та просуваючи наукові дослідження, компанія Honda розвивала нові ідеї, що призвели до технологічних інновацій. Соічіро Хонда працював разом зі своїми працівниками з ентузіазмом, який мотивував їх до вищого рівня продуктивності.

Соічіро Хонда стверджував: «Продукція Honda відома у всьому світі не просто тому, що вона хорошої якості, а завдяки філософії, що стоїть за продукцією … нашою політикою створення того, що буде служити інтересам людей».

Ця філософія справді знаходить свій відгук у вдячних клієнтів, оскільки їх кількість зростає з року у рік. Так, станом на початок 2020 року клієнтами Хонда стали власники 115 000 000 Автомобілів, 400 000 000 Мотоциклів, 150 000 000 Силової продукції.