Honda і Формула 1. «Це заслуга Honda, ми не змогли б це зробити без них»  

  На минулих вихідних відбувся 12-й етап чемпіонату Формули-1 сезону 2019 на трасі «Хунгарорінг» в Угорщині.

  Загалом, події розвивались досить сприятливо для команди Red Bull Racing Honda і, як результат – пілот Макс Ферстаппен виборов «поул позицію» на гонку у неділю.

  Ця «поул позиція» стала першою у його кар’єрі пілота Формули 1 і першою для Honda з моменту її повернення у Формулу 1 (останній «поул» для Honda був у 2006 році в Австралії), та лише четвертою для Red Bull у «гібридній турбо ері», що почалась у 2014 році. Також Макс став 100-м пілотом в історії Формули 1, які виборювали «поул позицію».

  Самі перегони проходили досить напружено з безпосереднім протистоянням Макса Ферстаппена та Льюіса Хемільтона, де Макс лідирував, практично, протягом усієї дистанції. По закінченню Льюіс визнав, «щоб витримати такий темп перегонів, я увесь час був на межі своїх можливостей».

  Наразі, боліди Red Bull та Mercedes стали близькими за силою, що схоже відчули і у команді Хемільтона, тому вирішили змінити тактику та «випробувати долю» з другим «піт стопом» для заміни шин. Це спрацювало, оскільки шини на боліді Макса «зійшли на нуль» задовго до фінішу, що змусило Макса Ферстаппена поступитись перемогою.

  Як сказав сам Макс, шансів на перемогу не було —  «Ви завжди повинні бути реалістичними, і сьогодні Mercedes були швидшими. Льюїс дуже насідав і, звичайно, коли він другий, то міг пограти ще трохи і піти на дві зупинки. Найгірший сценарій, ти залишаєшся другим, найкращий — коли ти мене обігнав. І сьогодні це для них вийшло».

  Незважаючи на це, команда Red Bull Racing Honda, вочевидь, вже здатна боротись за титул з лідером перегонів, що і було продемонстровано в Угорщині. Керівник Red Bull Team Крістіан Хорнер, дякуючи команді, зокрема, сказав, що «Це заслуга Honda, ми не змогли б це зробити без них».

  Як підтвердження тому, Макс ще й показав найшвидше коло та виборов титул «гонщика дня».

  Отже, як ми і прогнозували раніше – далі буде, і буде цікаво!

  Honda – це не просто так!