Honda презентує нову серію електромобілів на CES 2024*

Прем’єра нової серії електромобілів Honda для глобальних ринків відбудеться на виставці CES 2024, яка проходитиме 9–12 січня 2024 р. в США.
Діяльність Honda базується на оновленому глобальному гаслі бренду: «Сила мрій, – так ми рухаємо вас». Цей слоган передає бачення того, які продукти та товари буде створювати Honda, щоб дозволити людям «долати різні обмеження, такі як час та місце, і розширити свої здібності та можливості». З такими продуктами та послугами Honda підтримуватиме багато людей у реалізації їх мрій та стане рушійною силою, яка рухає суспільство вперед.
На своєму стенді на CES 2024 Honda продемонструє різноманітні вироби та пристрої, включаючи автомобілі глобальної серії EV та деякі ключові технології, які ілюструють значну трансформацію, яку зараз зазнає Honda, відповідно до свого глобального гасла бренду в напрямку електрифікації.
Пресконференція на виставці CES 2024 відбудеться за участі CEO Honda Тосіхіро Мібе, який презентує світові нову глобальну серію електромобілів компанії Honda, а також розкриє бачення виробником майбутнього електрифікації.
*International CES або International Consumer Electronics Show — це міжнародна виставка побутової електроніки, яка проводиться щороку у січні у Лас-Вегасі, штат Невада, США.