Honda прискорює впровадження своєї нової амбіційної стратегії Electric Vision до 2022 року

  • Прискорення стратегії Electric Vision означає, що всі найпопулярніші в Європі моделі Honda будуть електрифіковані до 2022 року, тобто на три роки раніше, ніж було заплановано
  • Нова брендова технологія ‘e:Technology’ застосовуватиметься в усіх майбутніх електрифікованих продуктах – автомобілях, мотоциклах і силовій техніці
  • Протягом наступних 36 місяців будуть випущені 6 моделей електрифікованих автомобілів
  • Майбутня Honda e і гібридний Jazz – ключові моделі, які дозволять досягти необхідного зниження показників викидів від автомобілів Honda в Європі
  • Honda і провідний постачальник електроенергії Vattenfall підписують Протокол про наміри, згідно якого спеціально для користувачів електромобілів будуть запроваджені гнучкі умови енергетичних контрактів, які передбачають використання відновлювальних джерел електроенергії

Honda також прискорює втілення своїх планів щодо електрифікації в Європі, впевнено рухаючись до своєї мети, яка полягає в оснащені всіх найпопулярніших європейських моделей електричною силовою установкою до 2022 року. На прес-показі Electric Vision в Амстердамі була оголошена нова смілива мета, яка передбачає скорочення раніше запланованого терміну аж на три роки (від спочатку заявленого 2025 року), що вказує на беззаперечну впевненість Honda в своїх технологіях, розроблених для електричних і гібридних силових установок.

Таке прискорення виражатиметься випуском 6 моделей електрифікованих автомобілів протягом наступних 36 місяців, першими з яких будуть Honda e і новий гібридний Jazz.

 

Том Гарднер, старший віце-президент Honda Motor Europe, надав такі коментарі:Швидка зміна законодавчих норм, попиту ринку і потреб споживачів в Європі обумовлює тут більш інтенсивний перехід до електрифікації, ніж в інших регіонах світу. Темп змін продовжує прискорюватися, і ми маємо діяти ще швидше, щоб виконати всі поставлені задачі.

Я з величезним задоволенням повідомляю, що всі найпопулярніші в Європі моделі Honda будуть електрифіковані не до 2025 року, а трьома роками раніше – до кінця 2022, тобто лише через 36 місяців».

 

 

e:Technology

Honda також розкрила свою секретну інформацію про нову ‘e:Technology’, яка під глобальною назвою об’єднує всі електрифіковані продукти всіх сфер діяльності компанії.

Автомобілі, зокрема, матимуть спеціальну емблему, яка не тільки позначатиме тип силової установки, а й свідчитиме про екологічність цього продукту. Jazz стане першою моделлю з емблемою e:HEV, що означає Hybrid Electric Vehicle (гібридний електромобіль).

Новий хетчбек Jazz оснащений вдосконаленою гібридною системою з двома електродвигунами, вже по заслузі оціненою в Європі за високоефективну досконалу роботу, яку продемонструвала в гібридному CR-V 2019.

На відміну від звичайних гібридних систем, в яких електричний двигун лише допомагає двигуну внутрішнього згоряння, в Jazz e:HEV двигун виробляє електроенергію, яка передається на електродвигун. Результат – плавний рух і чітке прискорення електромобіля, характерні для унікальної технології контролю Honda, а також неймовірні показники екологічності без жодних компромісів щодо задоволення від керування автомобілем.

Світова прем’єра Jazz нового покоління, який з’явиться у продажу в 2020 році, вже відбулася на автосалоні в Токіо в 2019 році.

Шість електрифікованих моделей для європейського регіону – через 36 місяців

Honda також уточнила, яким чином вона має намір втілити у життя ці амбіційні плани. У найближчі 36 місяців на європейський ринок буде виведено шість електрифікованих моделей, включаючи нові Jazz і Honda e. Йдеться про електромобіль з акумуляторним джерелом живлення і ряд моделей, обладнаних e:HEV.

Том Гарднер, старший віце-президент Honda Motor Europe, зазначив: «Перехід до електрифікації суттєво позначиться на нашому модельному ряді. Нашою гібридною системою з двома електродвигунами будуть оснащені всі моделі, після чого ми виведемо на ринок наступні продукти з акумуляторними джерелами живлення».

Діяльність Honda з керування енергетичними проектами в Європі набуває форми

Окрім анонсів стосовно модельного ряду, Honda здійснила наступний крок у керуванні енергетичними проектами в Європі – оголосила про співпрацю з Vattenfall, провідним постачальником електроенергії в Європі.

Ця співпраця дозволяє Honda вперше в світі укласти контракт із гнучкими тарифами на електроенергію, передбаченими саме для власників електромобілів (EV) у Європі. Це партнерство є ключовим етапом розвитку сфери керування енергетичними проектами, що також стало важливим елементом стратегії Electric Vision в Європі.

Протоколом про наміри, датованим 23 жовтня 2019 року, обидві компанії підтвердили свої  плани щодо спільної розробки і надання гнучких тарифів на електроенергію, які дозволять підзаряджати електромобілі у найбільш економічно вигідний період, відповідно до ресурсів мережі. Тарифи, доступні для власників електромобілів різних брендів1, також сприяють використанню електроенергії, виробленої відновлювальними джерелами, включаючи вітрові та гідроелектростанції, що відображає бачення Honda щодо енергопостачання в екологічно стійкому майбутньому. В 2020 році цей сервіс стане доступним у Великій Британії та Німеччині, а невдовзі – і в інших європейських країнах.

Це стратегічно важливе партнерство для Honda є наступним кроком в сфері керування енергетичними проектами в Європі, яке врешті-решт розширить користування побутовими зарядними пристроями, впровадження рішень щодо міських зарядних станцій, надання комерційного сервісу з забезпечення електроенергією та використання вдосконаленої технології зарядження електромобілів від загальних електромереж (V2G).

Примітка:

1: Залежно від сумісності автомобіля

Коротко про Vattenfall

Vattenfall – це шведська енергетична компанія, яка повністю належить уряду Швеції. Основні ринки: Швеція, Німеччина, Нідерланди, Данія та Велика Британія. Vattenfall є одним із провідних європейських виробників відновлювальної енергії та компанією, яка прагне за одне покоління позбутися потреби у видобутку корисних копалин. Vattenfall використовує численні вітрові, сонячні та гідроелектростанції, включаючи одну з найбільших у світі електростанцій, розташовану в кількох кілометрах від узбережжя округу Танет, Велика Британія.