Компанія Honda представила своїх 3E роботів

Всі хороші речі приходять до нас через цифру три, а бачення Honda для майбутнього робота нічим не відрізняється. Тут, в Honda, ми віримо в роботів 3E — наші роботи нададуть можливість окремим людям, забезпечити покращений досвід для суспільства.

Старший керуючий директор Honda Motor Йошиюкі Мацумото заявив на виставці CES 2018: «Ми вступили в епоху, коли робототехніка стане все більш помітною і важливою в нашому повсякденному житті і зможе розблокувати людський потенціал». Honda вважає, що роботи 3E кращий спосіб розблокувати потенціал всіх людей навколо нас.

ЩО 3е означає для вас?

«Empower» представляє концепцію Honda, концепція якої полягає в тому, що робототехніка і люди можуть працювати разом, одночасно використовуючи сили один одного.

Наш робот 3E-D18, який є автономним позашляховим роботом, який використовує штучний інтелект для підтримки людей в широкому спектрі робочих заходів, таких як пошук і порятунок, пожежогасіння, будівництво і сільське господарство. Цей робот потенційно рятує людське життя, замінюючи людину в небезпечному становищі — робот, який рятує життя наділений величезними повноваженнями …

«Досвід» являє собою ідею про те, що люди і роботизовані пристрої ростуть разом, взаємодіючи один з одним, стаючи ще більш корисними для людей і суспільства в цілому.

3E-C18 від Honda, маленький робот, покращує досвід підприємців і художників, несучи все, що їм може знадобитися. Завдяки штучному інтелекту віг може дізнатися, як саме його людина воліє обслуговуватися, спостерігаючи, як вони діють, а потім діючи автономно.

Робот 3E-А18 виступає в якості особистого керівництва для людей. Робот здатний безперешкодно спілкуватися і співпрацювати з людьми і здатний пропонувати інформацію і турботу, розуміючи індивідуальні потреби людей і аналізуючи навколишнє середовище і вирази цієї людини.

 

Дивовижна робота Honda з 3E показує світові, що робототехніка може не тільки рятувати життя, а й покращувати наше життя в цілому.