МОДЕЛЬНИЙ РЯД HONDA 2019: НОВІ МОДЕЛІ, ОНОВЛЕННЯ І КОЛІР

Honda заряджає новою енергією среднекубатурную лінійку

Сьогодні, на особливому шоу в рамках EICMA в Мілані Honda представила модельний ряд 2019 року, включаючи дві нові моделі, прибуття яких зарядить новою енергією багатий среднекубатурний сегмент в лінійці Honda.

  • CB650R доповнює сімейство Neo Sports Café, вносячи унікальний образ в категорію среднекубатурних нейкед.
  • Закутий в пластикові обладунки CBR650R створений за образом і подобою CBR1000RR Fireblade і володіє 4-циліндровим двигуном потужністю 70кВт в легкому шасі.
  • Нові колірні схеми і перероблена концепція «Тотальний контроль на новому рівні» для CBR1000RR Fireblade і CBR1000RR Fireblade SP.
  • Нові кольори для GL1800 Gold Wing.

CB650R

Ввівши CB1000R, CB300R і CB125R — це тріо нейкед в модельний ряд 2018 року, тепер Honda готова представити унікальну концепцію Neo Sports Café і на среднекубатурній арені. Виставлений напоказ рядний 4-циліндровий двигун, футуристична фара, як відмітка стилю, і рельєфний паливний бак підкреслюють приналежність до сімейства Neo Sports Café.

Преміальний вигляд вигідно доповнюють специфікації: 41-мм вилка перевернутого типу Showa SFF ( ‘Separate Function’ Forks), радіальні 4-поршневі супорти переднього гальма, Honda Selectable Torque Control і надсучасна контрольна панель.

Результати — бажаний среднекубатурний нейкед з унікальною комбінацією зовнішності, продуктивності і топової специфікації.

CBR650R

Ще одне нове ім’я в модельному ряду Honda — це CBR650R, среднекубатурний спортбайк.

Його характеризує новий дизайн, який повністю повторює стилістику CBR1000RR Fireblade —  точність і агресивність ліній, надкоротка задня частина, а також тонке, але яскраве діодне головне світло. CBR650R на 6 кг легше, ніж був його попередник CBR650F, з набагато більш спортивною посадкою, завдяки винесеним на 30 мм вперед кліпонам, закріпленим під верхньою траверсою, а також підніжок, переміщеним назад і вище.

Його класичний «хондівській» 4-циліндровий  двигун тепер крутиться на 1000 об. / хв. швидше, виробляючи на 5% більше потужності, яка досягає піку 70кВт при 12000 об. / хв. Разом з рельєфним силуетом і відточеним шасі, нова машина заслужила букву «R» в своєму імені.

Конверсія в 35кВт  можлива для обох — CB650R і CBR650R.

Також, на EICMA представлена ​​маса оновлених моделей:

CBR1000RR Fireblade і CBR1000RR Fireblade SP

Після повної зміни моделі в 2017, девіз Fireblade — «Наступний рівень тотального контролю» (Next Stage Total Control) отримає новий розвиток в 2019 разом з оновленням електронних компонентів, тепер націлених на досягнення максимальної продуктивності на гоночному треку. Так, HSTC і ABS модифіковані, а набори налаштувань для досягнення максимальної потужності ( «P») оптимізовані за допомогою великої бази знань HRC з програми MotoGP. Honda Selectable Torque Control і Wheelie Control тепер функціонально розділені, так що приладова панель поповнилася новим індикатором «W».

Колірна схема Grand Prix Red отримала більш яскраво виражену білу смужку для досягнення ефекту «триколора», а версія Matt Ballistic Black Metallic тепер абсолютно чорна, з єдиним кольоровим елементом — червоним логотипом CBR.

GL1800 Gold Wing

Асоціюється з комфортом, розкішшю і високою якістю тривалих подорожей вже більше 40 років, Gold Wing був цілком і повністю перебудований в 2018, щоб стати спортивнішим і більш компактним, зберігаючи при цьому репутацію технологічного флагмана, завдяки численним інноваціям і унікальним фішках, включаючи вперше адаптовану для мотоцикла систему Apple CarPlay.

У 2019 обидва — GL1800 Gold Wing сам по собі і Gold Wing Tour в версії з МКПП будуть доступні в новому забарвленні Darkness Black Metallic. Топова модель Gold Wing Tour з DCT також буде доступна в новій колірній схемі Pearl Hawkseye Blue.

Нові варіанти забарвлення

CB1000R — флагман лінійки нейкед ‘Neo Sports Café’ naked буде доступний в новій колірній схемі Sword Silver Metallic.

NC750X — нові темно-сріблясті бічні обтічники.