Перемога Red Bull Racing Honda в останній гонці сезону.

В неділю в Абу-Дабі відбувся заключний етап сезону Формули-1 2020 року. У гонці пілот Red Bull Racing Honda Макс Ферстаппен посів перше місце, здобувши вже 3 перемогу для Honda у поточному сезоні.

Вся швидкість боліда Red Bull була продемонстрована ще у суботній кваліфікації, в якій Ферстаппен здобув поул. Цей поул став 80-м для Honda у Формулі-1. Але надзвичайна щільність результатів дала зрозуміти, що гонка не мине без боротьби із пілотами Mercedes.

Проте беззаперечним лідером у гонці виявився саме Ферстаппен. На фініші його відрив від найближчого пілота Mercedes становив аж 16 секунд! Його напарник Алекс Албон був близьким до подіуму, але опинився лише у 1.5 секундах до Льюїса Хемілтона, який посів 3 місце.

🏁Результати гонки🏁

1.🏆Макс Ферстаппен🏆

4. Алекс Албон

8. П’єр Гаслі

11. Даніїл Квят

На цьому сезон 2020 року добіг свого кінця. Наразі на нас чекає декілька місяців зимової перерви, але вже в березні команди повернуться на трек та поринуть у нову боротьбу за титул.