Перший подіум для Honda за 11 років

Після перерви з 2015 року, компанія Honda продовжує приймати участь у перегонах «Королеви автоспорту» Formula 1.

У сезоні 2019 року Honda є постачальником двигунів одразу для двох команд: Red Bull та Toro Rosso. Це накладає на  Honda дуже велику відповідальність, вимагає великих зусиль та використання новітніх технологій і ще більше стверджує імідж Honda, як одного з провідних світових виробників автомобілів та двигунів.

Однак, багатий досвід, надбаний Honda під час участі у перегонах Formula 1, яка, зокрема, розпочалась в 1964 році, дає підстави сподіватись на успіх у цих престижних змаганнях.

Сезон 2019 р. розпочався в Мельбурні у неділю 17 березня досить вдало для Honda і в цілому для обох команд. Один із пілотів Red Bull Max Verstappen виборов 3-є місце, це 175-й подіум для двигунів Honda і перший з 2008 року.

«Відмінний початок — прокоментував технічний директор Honda F1, Тойохару Танабе. — Уже в першій гонці цього сезону ми разом з Red Bull змогли піднятися на подіум, і цей результат обнадіює. Для нас це перший подіум з 2008-го року, також це наш перший подіум в еру гібридних силових агрегатів.

Ми хочемо подякувати Red Bull за відмінну стратегію, а також Максу Ферстаппену за відмінний пілотаж. Ми зробили перший крок, і він вийшов успішним, але ми розуміємо, що нам ще потрібно багато працювати, адже нам потрібно випередити своїх суперників.

Toro Rosso також непогано виступила, а Даниель Квят зміг заробити одне очко. Даниель пропустив цілий сезон, але його повернення в Формулу 1 вийшло сильним. Мені здається, що у боліда Toro Rosso хороший потенціал.

Ми вважаємо, що ми непогано розпочали сезон 2019 го року, але ми розуміємо, що ми ще не змогли вийти на необхідний рівень. Я хочу подякувати всім співробітникам Honda за роботу, яку вони роблять «.