Реструктуризація глобального виробництва Honda.

Компанія Honda планує переглянути свої виробничі потужності в зв’язку зі зміною глобальних тенденцій в автомобільному світі, планами пов’язаними з електрифікацією і зростанням очікувань замовників.

У рамках цієї реструктуризації з середини 2021 року виробництво автомобілів у Великобританії (HUM) та Туреччині (HTR) припиниться.

Наступні покоління моделі Civic для європейських, в тому числі українських, клієнтів Honda будуть вироблятись на інших виробничих потужностях (майданчиках) виробника, розташованих в Японії та США.

Водночас робота європейського бізнесу Мотоциклів та Силового обладнання залишиться без змін в зв’язку з цим оголошенням, хоча, обидва бізнес-підрозділи визнають електрифікацію як важливу глобальну тенденцію, і в найближчому майбутньому планується оголосити про зміни у цих напрямках виробництва.

Незабаром, на автосалоні в Женеві, компанія Honda презентує виробничий прототип міського електричного автомобіля Urban Battery Electric Vehicle. Проводячи світову прем’єру цього надзвичайного продукту в Європі, компанія сигналізує про сильне і постійне прагнення розвиватись і процвітати на європейському ринку – високотехнологічному й найсучаснішому у світі.

Раніше Honda повідомляла про свою мету з досягнення продажів своїх гібридів та електромобілів до длох третин від усіх загальноєвропейських продажів автомобілів Honda до 2025 року.

Наразі автомобільний ринок перебуває на порозі безпрецедентних змін, і Honda активно реагує на те, щоб забезпечити сильний і конкурентний європейський бізнес.