Технологія, у якій впевнені всі - трансмісія CVT

Сучасна автопромисловість характерна «війною технологій».

Кожен виробник розробляє власні технології, у які він вірить та які роблять його авто унікальним. Але є технології, у яких впевнені всі.

Одною з таких є різновид трансмісії – CVT (варіаторний автомат).

Минуло багато часу як варіаторний автомат було вперше встановлено на серійний автомобіль DAF в 1958р. Відтоді світова інженерія постійно працювала над його вдосконаленням. І сьогодні більшість виробників мають у своєму модельному ряді авто з цим типом трансмісії, а дехто з них взагалі використовує лише CVT трансмісії.

Не зважаючи на те, що надійність сучасних “варіаторів” вже суттєво перевищує аналогічний показник звичайних гідромеханічних автоматів, ще досить часто зустрічається думка щодо низького ресурсу CVT трансмісій.

Але факти вказують на зворотнє.

За рейтингами Consumer Reports Auto Reliability rankings 2021 року у США що визначає п’ятірку виробників найбільш надійних авто, 3 із 5 використовують CVT. До речі, Honda також входить у цю п’ятірку.

Слід зазначити, що на понад 5,5 мільйонів автомобілів Honda проданих із 2017 р. в Сполучених Штатах, припадає всього декілька десятків скарг щодо проблем з CVT. Досвід експлуатації автомобілів Honda в Україні також підтверджує надійність «варіаторів». Так, з 2015р. в дилерській мережі Honda було замінено 26 звичайних автоматичних трансмісій і лише 5 варіаторних CVT. При цьому в 3 із тих 5 випадків було зафіксоване грубе порушення правил експлуатації автомобіля.

Honda відома власними розробками та виробництвом Трансмісії CVT. Ще у 2001 році Honda стала першою автомобільною компанією у світі, що самостійно почала виробляти металеві ремені для CVT – одну з ключових деталей у трансмісії.

А сьогодні, «варіатори» Honda визнані одними із найбільш надійних варіаторних трансмісій в автоіндустрії.

Твоя Honda – твоя впевненість.