Якість – як її розуміє Honda

Чому один автомобіль власник намагається продати акурат після завершення гарантійних кілометрів пробігу, а інший — упевнено залишає в родині на довгі роки?

Відповідь лаконічно криється в одному слові — надійність. Автомобіль — це гармонійна робота сукупності багатьох механізмів: гідравлічних, пневматичних, фрикційних, зубчатих, кулачкових, тощо. Від надійності цієї сукупності залежить, як довго у власника не виникатиме бажання сказати автомобілю: «Прощавай».

Надійність є похідною якості. Ми в Honda ділимо якість на складові:
▪️ Якість науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт протягом розробки нової моделі.
▪️ Якість робіт, пов’язаних із підготовкою до масового виробництва моделі.
▪️ Якість процесу конвеєрного виробництва моделі.
▪️ Якість процесу продажу автомобіля, його регламентного та гарантійного обслуговування.
▪️ Якість збирання, оброки та аналізу споживацьких відгуків з усіх регіонів світу.

Цикл контролю якості замкнений та працює послідовно: кожна наступна ланка зменшує вірогідність появи нового недоліку на попередній ланці. Система називається G-HQS «Global Honda Quality Standard» та наразі охоплює 63 із 67 заводів Honda у всьому світі.

Виробнича якість Honda втілюється згодом в експлуатаційній надійності. Це відповідає на питання, чому значна частка власників Honda не розлучаються зі своїми авто протягом 10 та більше років.

Врешті-решт, жоден співробітник Honda не опише значення виробничої якості продукту настільки влучно, як це зробив засновник та ідеолог бренду — Соїчиро Хонда:

«Ми маємо прагнути підняти якість продукту до 120%. Якщо 99% вироблених нами продуктів бездоганні — може здатися, що ми дійсно наполегливо працюємо. Однак клієнти, котрі придбають 1% продуктів із дефектом, безумовно вважатимуть їх на 100% несправними. Неприпустимо, аби навіть один клієнт на тисячу, навіть один клієнт на десять тисяч отримав продукт із дефектом. Ось чому ми маємо досягти 120% якості».

Теза Соїчиро діє з моменту виробництва першого автомобіля — Honda T360 — в 1963-му році та донині. Вона визначила фундаментальний підхід до якості: прагнення бути компанією, існування котрої вимагає суспільство.

Визначившись із своєю місією — задовольняти або перевищувати очікування клієнтів, Honda створює нові ініціативи щодо досягнення все більш високих стандартів якості продукції. Це — хто ми є.