ЗОВСІМ СКОРО ДО УКРАЇНИ ПРИБУДЕ НОВИЙ HONDA CR-V ШОСТОГО ПОКОЛІННЯ. СВІТОВИЙ ФАВОРИТ ЗАПРОПОНУЄ ЩЕ БІЛЬШЕ СТИЛЮ, КОМФОРТУ, БЕЗПЕКИ ТА ПРОСТОРУ

  Компанія Honda представила шосте покоління свого бестселера CR-V, який планує підвищити планку дизайну, практичності та зручності в повсякденному користуванні.

  Презентований влітку автомобіль був удосконалений у всьому, щоб створити ідеальний універсальний кросовер. Він поєднує в собі передові та спортивні цінності, якими відомий бренд Honda, з найновішими системами безпеки та  допомоги водієві для досягнення виняткової надійності, динаміки та комфорту. Виняткова увага до матеріалів інтер’єру, використання шкіри найвищої якості і нових найкращих фарб для підкреслення елегантного та водночас потужного зовнішнього дизайну підняло новий CR-V до преміум сегмента.

  На початку продажів CR-V пропонуватиметься в гібридній версії (e:HEV), оснащеній 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном з фірмовою гібридною системою i-MMD. Силова установка CR-V подібна до попереднього покоління, але була оновлена для підвищення ефективності та динамічних характеристик.

  Гібридний CR-V має найдосконалішу ітерацію гібридної системи Хонда — e:HEV. Потужна літій-іонна батарея та два компактні електродвигуни в поєднанні з бензиновим двигуном автоматично та плавно перемикаються між електричним, гібридним та режимом приводу від двигуна. Це робить автомобіль ідеальним для будь-яких сценаріїв водіння.

  Нова модель зберегла свій впізнаваний силует, але з еволюцією дизайну, що посилює її виразність на дорозі. Зі зміною дизайну змінився кожен габаритний параметр, автомобіль став ширшим, довшим і вищим за попередню модель. Автомобіль пропонує ще більше внутрішнього простору для пасажирів, подовжена на 40 мм колісна база забезпечує на 16 мм більше місця для ніг позаду та на 18% більше об’єму багажника.

  Великий набір функцій Honda SENSING і нові структурні компоненти сприяють провідній у своєму класі активній і пасивній безпеці.

  «Абсолютно новий CR-V базується на всьому, що символізує культова модель: прогресивний дизайн, салон преміумкласу, найкращі у своєму класі рівні безпеки, практичності та комфорту, а також ефективні динамічні  характеристики», — говорить Том Гарднер, старший віцепрезидент компанії Honda Motor Europe Ltd.

  «Найновіше покоління CR-V — це виняткова пропозиція серед кросоверів, що пропонує унікальний, динамічний і преміальний продукт, який ідеально відповідає поточним вимогам європейського ринку».

  Початок продажів в Україні очікується в середині грудня.