Цього вік-енду пройшов етап у Мексиці, на якому у 1965 році Honda здобула свою першу перемогу у Формулі-1. І цьогоріч команді вдалося відтворити цей результат.

Макс Ферстаппен та Серхіо Перез посіли 1 та 3 місця.

На самому старті Макс майстерно обійшов двох пілотів Mercedes та став лідером гонки. На фініші його відрив від найближчого суперника становив аж 16,5 секунд. Серхіо протягом гонки пресингував пілота Mercedes у боротьбі за 2 позицію. Проте обійти його мексиканцю так і не вдалося. Також варто відзначити результат пілота команди SAT Honda, П’єра Гаслі, який посів 4 місце.

Після етапу в Мехіко лідерство Ферстаппена в чемпіонаті зросло до 19 очок. У Кубку конструкторів різниця між командами Mercedes та Red Bull Racing Honda становить лише 1 очко.

Варто зазначити, що для обох пілотів RBR Honda цей етап видався знаковим. Серхіо Перез став першим мексиканцем, який здобув подіум та лідирував хоча б коло на своєму домашньому Гран-прі. Макс Ферстаппен зміг перевершити Айртона Сенну у кількості виграних гонок за сезон на боліді із двигуном Honda. (9 перемог проти 8)

До кінця сезону залишилось ще 4 гонки, наступна з яких відбудеться вже цього вік-енду.