З 2018 року Honda співпрацює з Італійською командою Alpha Tauri ( Toro Rosso), яка вважається партнерською командою колективу Red Bull. Завдяки тісній співпраці та взаєморозумінню, команда допомогла Honda побороти труднощі та досягнути прогресу у конструюванні гібридних силових установок у Формулі-1. З 2019 року Honda почала співпрацю з основною командою Red Bull та здобула з нею 4 перемоги. Alpha Tauri/Toro Rosso за свою історію виступів здобула лише одну перемогу в Гран-прі, але у 2020 році команда змогла зробити це ще раз.
    П’єр Гаслі – переможець Гран-прі Італії. Француз зміг повторити результат Себастьяна Феттеля, який переміг на цій же трасі у 2008 році у складі Toro Rosso. Гаслі став першим французьким пілотом з 1996 року, якому вдалось перемогти у гонці.
    Також потрібно зазначити, що етап у Монці був домашнім для команди. Тож було неймовірно спостерігати за тим, як співробітники команди співали гімн Італії, який прозвучав після гонки на честь конструктора-переможця – Scuderia Alpha Tauri Honda.
    Емоції команди на останніх колах гонки та після фінішу ви зможете побачити у відео нижче: