Базисом філософії компанії Honda є 2 фундаментальні принципи, один з яких — це «Повага до особистості». Японською мовою ця фраза звучить як «Нінг’ен Сончьо», яка у більш широкому контексті означає повагу і турботу про Людину та Суспільство взагалі.

Особистість зі своїми унікальними знаннями, вміннями, здатністю думати та мріяти, втілювати в життя свої мрії – це запорука успіху HONDA. Компанія спонукає своїх співробітників до ІНІЦІАТИВНОСТІ, а саме не бути заздалегідь пов’язаними задуманими ідеями, а творчо мислити та діяти за власною ініціативою та судженням, і брати на себе відповідальність за результати цих дій. Ще однією складовою частиною «Поваги до особистості» є принцип РІВНОСТІ, тобто повага до індивідуальних відмінностей людей, справедливе ставлення один до одного та створення рівних можливостей для кожної людини. Раса, стать, вік, віросповідання, національне походження, освіта, соціальний чи економічний статус не впливають на можливості людини. Наша культура взаємної ДОВІРИ допомагає нам покладатися один на одного та на наших партнерів для досягнення поставленої мети.

«First Man, Then Machine» (спочатку людина, потім машина) — це відома фраза засновника компанії Соічіро Хонда. Це не лише вислів — це кредо, це філософія Honda! Вона підкреслює повагу до окремого індивідууму, характеризує напрямок і цілі величезної міжнародної компанії. Таким чином, в центрі філософії Honda завжди людина, і створюючи свою продукцію компанія, в першу чергу, думає про потреби людей для яких вона і працює.