Генеральний Директор Honda Motor п.Такахіро Хачіго пояснив, чому зараз компанія приділяє головну увагу власним гібридним технологіям для нових моделей автомобілів

Останнім часом значна частина новин в автомобільному світі пов’язана з інформацією стосовно втілення технологій електрифікації. Проте різні виробники по-різному вирішують це питання, а частина ринку таких автомобілів все ще не дуже значна.

Деякий час тому у своєму інтерв’ю авторитетному виданню Automotive News генеральний директор Honda Motor п.Такахіро Хачіго поділився своїми міркуваннями з цього приводу. Незважаючи на швидкоплинність часу, деякі запитання та відповіді і надалі залишаються актуальними, — зокрема, такі:

 

Honda хоче, щоб дві третини її глобальних продажів до 2030 року становили електрифіковані транспортні засоби. Який ваш шлях до електрифікації, коли попит на гібриди та електромобілі ще не розвинений?

«Я вірю, що гібридні транспортні засоби зіграють важливу роль. Метою є не електрифікація, як така, а суттєве покращення паливної ефективності. І ми вважаємо, що гібридні транспортні засоби — це спосіб дотримуватися різних екологічних норм»

А як щодо повністю електричних автомобілів?

«А чи справді є клієнти, які хочуть саме їх? Я не настільки впевнений, оскільки є багато питань щодо інфраструктури та обладнання. Я не вірю, що різко зросте попит на транспортні засоби, що живляться виключно від батареї, і я вважаю, що саме ця ситуація відповідає реаліям світу.

Звісно, у різних країнах існують різні нормативні положення, і ми повинні їх дотримуватися. Тож необхідно продовжувати дослідження та розробки. Але я не вірю, що саме це [транспортні засоби, що живляться виключно від батареї] — стане основним напрямком дуже скоро»