Гібридна силова установка Honda i-MMD

Honda Hybrid Performance

Гібридна версія демонструє ефективність експлуатації в реальних умовах та ходові якості без зайвих зусиль завдяки системі Intelligent Multi-Mode Drive (i-MMD), яка автоматично перемикається між трьома режимами водіння: Electric (режим руху з електроприводом), Hybrid (гібридний режим) та Engine Drive (режим руху з приводом від двигуна внутрішнього згоряння). Результат? Покращена економія палива та знижений рівень викидів СО2.

Гібридна технологтя IMMD

Технологія, до особливостей якої належить система Intelligent Multi-Mode Drive (i-MMD), передбачає використання комбінації 2,0-літрового бензинового двигуна i-VTEC з двома електромоторами для забезпечення ходових якостей без зайвих зусиль, якими ви насолоджуватиметесь щодня.

Оптимальні режими водіння

CR-V обирає найефективніший режим водіння (Electric, Hybrid або Engine Drive) з урахуванням умов руху. Як заряджати? Потреба у під’єднанні CR-V до мережі відсутня — використовується енергія гальмування, а в потрібний момент акумуляторна батарея підзаряджається від бензинового двигуна.

Враження від керування

Завдяки легкому та жорсткому шасі CR-V демонструє міць і стабільність. У поєднанні з цілковито новою системою підвіски та новітнім повним приводом Honda, що має назву Real Time AWD з системою Intelligent Control System™, це означає, що модель отримала вдосконалені можливості для руху бездоріжжям.