Структура Honda в Україні

Структура Honda в Україні  є інтегрованою частиною офіційної мережі збуту продукції Honda Motor в Європі.

Згідно звичаїв та правил виробника Honda Motor Co. Ltd. у кожній країні, куди поставляється продукція — призначається Дистриб‘ютор. Як правило, в одній країні працює один Дистриб’ютор і вона визначена як Територія Дистриб’ютора. Дистриб’ютором може бути або дочірня компанія Honda Motor, або незалежна компанія. Дистриб’ютор призначається Головним офісом Honda Motor Co. Ltd. в Токіо, Японія.

Оскільки, Honda Motor виробляє три види продукції: автомобілі, мотоцикли та силову продукцію, то Дистриб’ютор призначається на кожен вид продукції окремо. Виробник самостійно визначає модельний ряд продукції до поставки на кожен ринок окремо враховуючи економічні, технічні, законодавчі та інші чинники. З цієї причини, модельний ряд продукції Honda в різних країнах (ринках) може суттєво відрізнятись.

Функцією Дистриб’ютора є організація мережі дилерів та забезпечення їх діяльності в частині поставки продукції та запасних частин, організація Гарантійної підтримки продукції, організація навчання персоналу, надання інформаційної та технічної підтримки, та інше.

Функцією Дилерів є здійснення продажу продукції та надання послуг з гарантійного, технічного обслуговування та ремонту продукції кінцевим споживачам. 

Кількість дилерів та їх розташування визначається Дистриб’ютором за багатьма факторами включаючи ємкість ринку, його різними особливостями, купівельною здатністю населення, економічними чинниками.

Таким чином, в Україні

  • Дистриб’ютором мотоциклів та автомобілів Honda є ТОВ «Прайд Мотор».
  • Дистриб’ютором силової продукції Honda є ТОВ СП «Дніпро Мотор».

Обидві компанії є незалежними національними Дистриб’юторами з 2015 року.

  • З Дилерською мережею по усім трьом видам продукції ви можете ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.

Що стосується модельного ряду продукції Honda Motor Co. Ltd. в Україні, то, оскільки, ринок України визнається виробником частиною Європейського ринку, — представлена продукція базується на Європейському модельному ряді.